Gyulai SI - Szedeák 60-65 (10-17, 12-13, 17-16, 21-19)
K: Gergő Gyepes 12, Schriffert Balázs 23, Áron Váraljai 7, Roland Oláh 11/9, Balogh Zeteny 6
Cs: Soma Szűcs 1, Tamas SarkoziMilán MatyikaMohamed HaithamKristóf Szokolyai

Hajdú János edző:

Egy végig szoros mérkőzésen, a derbi nagy részében vezető szegediek örülhettek a győzelemnek. Sovány vigasz, de a 2. félidőben mi játszottunk jobban. A végjátékban hiányzott az a "pici" plusz, 20 kihagyott büntető formájában...

A kilátogatóknak köszönjük a biztatást! Legközelebb a junior korosztálynak februárban lesz hazai meccse!

A végén kell vezetni....

Junior fiú mérkőzés

Gyulai SI - Félegyházi TSI 54-53 (14-16, 7-14, 15-14, 18-9)
Cs: Edmond Bondár 2, Tamas SarkoziMilán MatyikaMohamed Haitham

Kétszer vezettünk a mérkőzésen, az 1. percben és a 40. minutumban. Közte 38 percig nem, de nyertünk. Többször 11 pont is volt a különbség, de nyertünk. Nem nevezném szép meccsnek, sok hiba volt mindegyik oldalon, de nyertünk. Nem fog megjelenni a Nemzeti Sportban sem, de nyertünk. Lehet, hogy 10 év múlva már senki sem fog emlékezni rá... Kivéve a fiúkat!

1.mérkőzés

Gyulai SI – Szolnoki Sportcentrum”C” 40-76 (5:28,17:16,5:21,13:11)

2.merkőzés

Szedeák „C”- Gyulai SI   49:52 (18:9,10:7 10:12 11:24)

Csapat: Szénási Levente,Papp Rajmund,Nagy Károly,Balajthy Boldizsár,Turbucz Ádám,

Mátyási Zsombor,Niedermayer Bertold,Nagy Roland, Csordás László, Gál Norbert

Edző:László Julianna

„A 3. forduló mérkőzéseit hazai pályán játszottuk. Szolnoki csapattal nem bírtunk vereség lett a vége. A szegedieket nagyszerű véghajrában sikerült legyőznünk. Mindkét meccsen a szoros védekezésünkben volt hiba,emiatt technikai dobásokkal büntették a csapatot. Támadásain végén sok ziccerünk pontatlan volt,edzéseken nagyobb hangsúlyt kell fektetnünk a védekezésünkre.

Összességében nagyon jó hangulatú mérkőzéseket láttak a nézők, az ő biztatásokkal sikerült néhol nagyon szép támadást mutatnunk. Kiemelném Szénási Leventét és Mátyási Zsombort.

U14-esek Szegeden meccseltek

U14-es Fiú kosár csapatunk Szegeden szerepelt a hétvégén ahol a Hódmezővásárhely és a Szeged korosztályos csapata volt az ellenfél.

1. meccs:

Hódmezővásárhely ellen a  tisztes helytállás volt a cél a csapat jól küzdött de nem tudtunk mit kezdeni az egész pályás letámadás ellen, ezen kívül a dobásoknál pontatlanok voltunk sokszor. Mátyási Zsombor 17 , Cseman Attila 14 pontot szerzett.

Eredmény: 105-62 a Hómezővásárhely javára

1. meccs: A Szeged ellen szorosabb meccset játszottunk ám itt is a dobó hatékonyságunkkal akadtak gondok. 85-59 re alul maradtunk.

Tájékoztatott: László Julianna edző

U-11es Vidrák hétvégéje

U11 bajnokság VII.forduló eredmények, helyszín: Mezőberény
Időpont: 2017.04.01. Szombat
1. mérkőzés:
Mezőberény KK U11- Gyulai Vidrák U11 98:39 (20:15, 29:4, félidő büntető 7:4, 18:6, 24:10)
2. mérkőzés:
Gyulai Vidrák – Karcagi SE Farkasok 52:45 (18:9, 6:15, félidő büntető: 5:5, 13:6, 10:10)

Csapat: Schiffert Boldizsár, Schneider Blanka, Matuz Benjamin, Matuz Barnabás, Hódos Nándor, Tamás Gergő, Beleznai Levente, Árgyelán Krisztián, Patkás Zsolt, Nagy Levente, Matus Arnold
Mezőberénybe utaztunk ezen a hétvégén, ahol egy igen kis tornacsarnokban(normál pálya harmada) kellett megküzdeni az ellenféllel. Sajnos a kis pálya a házigazdáknak kedvezett, így már az első negyedben hátrányba kerültünk, amit a második negyed játékosai jelentősen növeltek rossz védekezésükkel. A második félidőben sem sikerült a játékba fejlődni és végül egy igen súlyos vereséget szenvedtünk. A vereség után egyből következett a második mérkőzés a Karcagi Farkasokkal, a játék valamelyest javult, és védekezésben is javultunk. A félidőben 29:29-es állással fordultunk fej-fej mellett, a haramadik negyedben 7 pontos előnyre tettünk szert, amit az utolsó negyedben is sikerült tartani, így kerültünk ki győztesként.
Összességben egy erős fordulón vagyunk túl, sok hibával játszottunk, amiből tanulnunk kell!