1. mérkőzés.

Gyulai SI – Szolnoki Sportcentrum     53 – 52 (10:22,21:8,13:8,9:14)

2.mérkőzés.

Kisújszállás SE -  Gyulai SI  51-47  (15:14,8-14,14-10,12:9)

A csapat  Szolnok ellen összeszedetten játszott ,védekezésből jeles a srácoknak.Nagy Karcsi Utolsó másodpercekben szerzett kosarával 1 pontos győzelmet arattunk.

A Kisújszállás ellen bizakodva léptünk pályára de nem bírtunk az ellenfél bedobó játékosával 27 ponttal járult hozzá csapata győzelméhez.

Sajnos nagyon sok hibával játszottunk ezen a meccsen.

Köszönjük a szurkolást és a biztatást.

Serdülősök hétvégéje

Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság, Regionális Alapszakasz

1. Forduló.
  2. április 07-08

Időpont: 2018-04-07 szombat

Helyszín:  Gyula Dürer A. Általános Isk.

Mérkőzések:

Gyula SI   -  Szolnoki SPC  /C              70-61

Szedeák    -   Gyulai SI                         70-51

Csapattagok:

Mészáros B., Nagy K.  , Niedermayer  B. ,  Csontos F. , Csordás F.,  Cseman A. , Balajthy B.,  Turbucz Á., Szénasi L. , Gál N.,  Kiss L.,

A csapat védekezésen A hétvégi mérkőzéseken remek volt mely a kapott pontokon is tükröződik.

A Szolnok elleni meccs legjobb gyulai játékosa Nagy Károly volt aki 18 ponttal járult hozza a csapat győzelméhez.

A Szeged ellen sajnos alulmaradtunk nagyon sok ziccert elhibáztunk.

U12 regionális bajnokság "C" csoport VII.forduló eredmények, helyszín: Gyula
Időpont: 2018.03.25. Vasárnap

1. mérkőzés:
Gyulasport Nft. Vidrák U12 - Karcagi SE Farkasok U12 30:38 (18:10, 1:10, félidő büntető 3:3, 4:7, 4:8)
2. mérkőzés:
Vásárhelyi Farasok U12 - Gyulasport Nft. Vidrák U12 37:18 (12:4, 2:0, félidő büntető 6:2, 11:4, 6:8)
Csapat: Schriffert Boldizsár, Schneider Blanka, Mandel Zalán, Varga Richárd, Patkás Zsolt, Tóth Dániel,Hódos Nándor, Tamás Gergő, Beleznai Levente, Bánfi András, Matus Arnold.
Továbbra sem esnek be a kosarak!
Sajnos ebben a fordulóban sem sikerült kilépnünk az árnyékunkból és átvenni az irányítást. A fő probléma sajnos, hogy nem tudjuk bedobni és pontokat szerezni, ebben kell fejlődnünk.
Reméljük a következő és egyben utolsó szezonbeli fordulónkban ez másképp lesz! Utolsó forduló április 14-15!

Köszönjük a szurkolást és a biztatást!
Hajrá Gyula! Hajrá Gyulai Vidrák!

Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokág

Alapszakasz 3. forduló

Helyszín: Gyula Dürer  A.  Ált. Isk.

2018 03. 11.

Szolnoki Sportcentrum  „C” -  Gyulai SI  47 – 4  (19-18,8-10,12-10,8- 11)

Gyulai SI – Kisujjszállási  SE  19 – 50

Védekezésben sokat fejlődött a csapat a  Szolnoki csapat ellen a kihagyott 12 büntető a végeredményt nagyban befolyásolta.

Támadásaink végén sok ziccert hibáztunk,bátortalanok voltunk.

Kiemelném Cseman Attilát és Csontos Félixet mind2 mérkőzésen a vállukon vitték a csapatot.

Összességében nagyon jó hangulatú mérkőzéseket láttak a nézők. Köszönjük   a szurkolást.

László Julianna

U-12 Vidrák hétvégéje

U12 bajnokság Alsóház "C" csoport VI. forduló eredmények, helyszín: Békéscsaba
Időpont: 2018.02.24. Szombat
Szedeák Sakálok - Gyulasport Nft. Vidrák U12 70:21 (17:10, 10:2, félidő büntető 5:1, 21:6, 17:2)
Gyulasport Nft. Vidrák U12 - Szedeák Csikók 59:31 (12:2, 17:6, félidő büntető: 1:1, 12:6, 17:16)
Csapat: Schriffert Boldizsár, Schneider Blanka, Mandel Zalán, Hódos Nándor, Tamás Gergő, Beleznai Levente, Patkás Zsolt, Bánfi András, Árgyelán Krisztián, Tóth Dániel, Tímár Marcell, Varga Richárd.
Ezen hideg februári napon szedeák két csapatához utaztunk el Szegedre. A vírusos időszak miatt és egyéb okok miatt igen foghíjasan tudtunk kiállni csak, többen éppen betegségből tértek vissza.
A kezünk az első mérkőzésen hideg maradt és rossz játékkal, mind a támadásban, mind a védekezésben hibákkal megérdemelten vereséget szenvedtünk. A mérkőzés után mondtam is a csapatnak, hogy ezt a mérkőzést gyorsan felejtsük el és koncentráljunk a következő összecsapásra.
A másik szegedi gárda ellen minden összejött, jó sebbességel és összeszedetten játszottunk.