home

Diákolimpia versenynaptár

 

 

 

2015/2016-os tanév

                                

                                                                                                                                                        

  Tavaszi  I-IV. kcs Labdarúgás

I.Korcsoport:
Pályaméret:          40x 20 m
Kapuméret:          3 x 2 m
Labdaméret:         4-es
Játékidő:               2x12’ 3 perc szünettel
Csapatlétszám:     10fő / pályán 4+1 fő
Cserejátékosok:    5fő (oda –vissza csere megengedett)
 
                  Résztvevők:         -Dürer A. Ált.Isk.
                                               - Implom J. Ált. Isk.
                                                -5. Sz. Tagint.
                                               - Karácsonyi J Ált.Isk
 
I.forduló: 2016.március 11.
 Implom J Ált.Isk              -           Karácsonyi J.Á.I        14.00
  Karácsonyi Á.I                -           Dürer A.Ált Isk         
  Dürer A. Ált.Isk.  .           -           5. Sz. Tagint  
 
 II.forduló: 2016.március 18.
 5.Sz Tagint.                      -           Karácsonyi Á.I                      
 Implom J.Ált.I                 -           Dürer A. Ált.Isk.                   
 5.Sz.Tagint                       -           Implom J.Ált.I           
     
                                                            II: korcsoport:
 
Pályaméret:          55x35 m
Kapuméret:          5x2 m
Labdaméret:         4-es
Játékidő:               2x15
Csapatlétszám:     12 fő/ pályán 6+1 fő
Cserejátékosok:    5 fő (oda-vissza csere)
 
      Résztvevő csapatok:
     1.Implom J. Ált. Isk.                                    
     2.Román Ált. Isk.                                                                
     3.Bay Z. Ált. Isk.                                                                 
     4.Karácsonyi J. Ált. Isk.                                                      
     5.5. Sz. Ált. Isk.
     6.Dürer A. Ált. Isk.
     7.Magvető R Ált. Isk.
 
I.   forduló: 2016.március 8.                            / Dürer szabad
 Implom J. Tagint.                       -           5. Sz. Tagint.              14.00
Magvető Ált.Isk                          -           Bay Z. Tagint.                                    14.00  
Karácsonyi Ált.Isk                      -           Román Ált. Isk                      folym
5.sz. Tagint                                  -           Bay Z. Tagint.           
           
           
  II.  forduló: 2016.március 10.                         /Bay-5.sz szabad
             Magvető Ált Isk.             -           Román Ált. Isk.                     14.00
             Dürer A Ált.Isk                 -           Magvető Ált.Isk                     14.00  
             Implom J. Ált Isk            -           Karácsonyi Ált Isk                 folym.
             Dürer A.Ált Isk               -           Román Ált. Iskola                 
           
III.forduló:  2016.  március 17.                      / Magvető szabad
        Román Ált.Isk                     -                    5.Sz- Spisk Tagint                  14.00
       Dürer A. Ált Isk..                  -           Karácsonyi Ált.Isk                 14.00
       Implom J.Ált Isk.                -           Bay Z. Tagint.                                    folym.
        Karácsonyi Ált.Isk            -            5 sz. Tagint                            
        Implom Ált.Isk.               -           Dürer Ált.Isk
 
IV. forduló 2016.   március 21.                      /Karácsonyi szabad
      Implom J. Ált. Isk.              -           Magvető Ált. Isk                    14.00
      Román Ált.Isk                     -           Bay Z. Tagint                         14.00
      Bay Z Tagint                       -           Dürer Ált.Isk                          folym.
      Román Ált. Isk.                   -           Implom J. Ált. Isk.
 
V. forduló: március 31.                   /Implom –Rom szabad
           Karácsonyi Áklt.Isk        -           Magvető  Ált. Isk.                  14.00
           5.    Sz. Tagint.                   -           Magvető Ált.Isk                     14.00
         Karácsonyi Ált.Isk             -           Bay Z.Tagint                         
          Dürer A. Ált.Isk.                 -           5 .Sz.Tagint   
 
                 
  • II. korcsoport:
 
Pályaméret:          60-40 m
Kapuméret:          5x2 m
Labdaméret:         5-ős
Játékidő:               2x15 / 3 perc szünettel
Csapatlétszám:     14 fő/  pályán tartózkodhat 8+1 fő
Cserejátékosok:    5fő ( oda-vissza megengedett)
 
I.                   Résztvevő csapatok:
Implom J. Ált. Isk                        5. Sz. Tagint.
Román Ált. Isk.               Dürer A. Tagint.
Bay Z. Tagint.                  Magvető Ált. Isk.
Karácsonyi K Ált.Isk      
1.      2016.  március 7.                                   Bay- 5 sz Ált Spisk T./ - szabad
            Magvető Ált Isk.           -           Román Ált. Isk.                     14.00
            Dürer A Tagint               -           Magvető Ált.Isk                     14.00  
            Implom J. Ált Isk           -           Karácsonyi Ált Isk                 folym.
             Dürer A.Ált Isk                -           Román Ált. Iskola                 
                 
  1. forduló:2016.   március 9.                          Karácsonyi/ szabad
      Román Ált.Isk                  -           Bay Z. Tagint                         14.00
      Implom J. Ált. Isk.             -           Magvető Ált. Isk                    14.00
      Bay Z Tagint                     -           Dürer Tagint  
      Román Ált. Isk.                 -           Implom J. Ált. Isk.
                       
     
3.forduló:        2016.      március 16.                        Magvető/ szabad
        Román Ált.Isk       -         5.Sz- Spisk Tagint                  14.00
       Dürer A. Ált Isk..          -         Karácsonyi Ált.Isk               14.00
       Implom J.Ált Isk.           -        Bay Z. Tagint.                  folym.
      Karácsonyi Ált.Isk          -       5 sz. Tagint                            
      Implom Ált.Isk.              -         Dürer A. Ált Isk..                  
     
     
                  
     4.forduló:   2016.  március 22.                              Dürer/szabad
Implom J. Tagint.          -         5. Sz. Tagint.                          14.00
Magvető Ált.Isk              -         Bay Z. Tagint.                          14.00  
Karácsonyi Ált.Isk          -       Román Ált. Isk                      folym
5.sz. Tagint                   -           Bay Z. Tagint.           
   
5.  forduló:    2016. április 1.                              Rom- Imp /szabad
    Karácsonyi Áklt.Isk       -    Magvető  Ált. Isk.                  14.00  
  1.    Sz. Tagint.           -         Magvető Ált.Isk                    
     Karácsonyi Ált.Isk     -      Bay Z.Tagint 
     Dürer A. Tagint.      -           5 .Sz.Tagint
               
 
                         IV. korcsoport
                       
                     / Amatőr kispályás mérkőzések/
                 A BAY Z.  Általános Iskolában lesz megtartva a mĹąfüves pályán.
 
            Résztvevők:               Fiú-                           Lány csapatok
                                    5.Sz. Tagint                            Román Ált. Isk
                                    Dürer A. Ált. Isk.      -         Dürer A.Ált. Isk.        
                                    Bay Z. Tagint.          -          Bay Z. Tagint.          
                                    Implom J.Ált. Isl.     -          Karácsonyi J. Ált. Isk
 
Pálya méret                 40*20-m-es büntetőterület az alapvonaltól 9m-re, az alapvonalon a kapu 7 m-re felfestett téglalap alapú terület
Labdaméret:               5-ös
Játékidő:                     2 X 15’/3perc szünettel
Csapatlétszám:           10 fő /1+4 és 5fő folyamatos csere lehetőség
Kapuméret:                 3*2fő
                            
Fiú :
 2016.  március 4./ péntek      14.30
      Dürer A. Ált Isk.       -           5.Sz. Tagint                
      Implom J Ált Isk     -           .Bay Z. Tagint                                                                    
       Bay Z. Tagint          -           Dürer A. Ált Isk.                               
 
 
II forduló.      2016.  március 7.  hétfő       
                           Implom J Ált Isk.     -           5.Sz. Tagint               
                           5.Sz. Tagint             -           Bay Z. Tagint
                        Implom J Ált Isk.    -           Dürer A.Ált. Isk.            
 
 
 
Lány:
 
I.forduló:       2016.április 1.
      Román Ált Isk             -        Dürer A. Ált Isk.        14.30
      Karácsonyi Ált isk      -       Bay Z. Tagint            
      Bay Z. Tagint             -         Román Ált. Isk          
II forduló:  2016. április 4.
       Dürer A.Ált. Isk.;     -        Karácsonyi Ált Isk.       
      Karácsonyi Ált Isk.    -     Román Ált. Isk                     
      Dürer A. Ált Isk.         -      Bay Z. Tagint            
 
Ha az időjárás miatt elmaradnak mérkőzések akkor még van pótnapunk
 április 6- 7- 8 –11-12
 
 
FIÚ: Megyei Elődöntők:  I-II- III kcs:        2016. április 13.  /9.00óra . Sporttelep, Gyula
MEGYEI DÖNTőK: 2016. április 21.      Békéscsaba /9.00óra
  1. kcs Amatőr Kispályás: 2016. április 8. / 9.00óra                     Orosháza Sporttelep                               
Lány: Megyei Döntő: Körzeti I. hely 2016.április 22./ Gyula Sporttelep
 
Tavaszi Megyei Atlétikai versenyek:
 
III-IV. kcs  egyéni:      2016. május 6                        
I-II kcs csapat e.össz.  2016.május 10.
III.kcs. csapat e.össz:  2016.május 11.                      9.00óra           Békéscsaba.     
IV.kcs csapat e.össz:  2016.május 12.                          
 
Körzeti Atlétikai versenyek:
 
2016.április 26.  / III. kcs Egyéni                              13.00                Ch L.Városi Sporttelep
2016.április 28.  / I-II kcs csapat
2016.május 2.   /   III.kcs csapat
2016.május 3.   /   IV kcs csapat
 
 
 
HÁROM VÁROS OLIMPIJÁJA                         2016. június 1./ SZERDA
 
 
Gyula, 2016.március 2.                                            Baktai Ferencné                                szakfeladat felelős            


top