home

Kosárlabda Diákolimpiai Bajnokság Versenykiírás

Gyula Körzeti Diákolimpia Kosárlabda Bajnokság

2018/2019- es tanév

 Versenykiírás

  1. A verseny célja:
  • A kosárlabda sportág megszerettetése az iskoláskorú tanulók körében.
  • Játék és versenyzési lehetőség biztosítása a kosárlabda sportággal megismerkedő fiatalok számára.
  • A sportági képzés során az együttműködés, a fair play szellemiségének elmélyítése.
  • A sportág utánpótlás-bázisának szélesítése minél több iskoláskorú tanuló bevonásával.

 

III. korcsoport  Fiú      / 2006- 2007-ben születettek/:

Helyszín:Bay Z. Tagint Tornaterem

Játékidő: 4x10 perc

Résztvevő csapatok:     -     Bay Z. Ált. Tagintézmény

  • Dürer A. Ált. Iskola
  • Magvető Ált. Iskola
  • Implom J Ált. Iskola

 

 

Ideje: 2019. február 4. /hétfő/                                                        12.30 óra

  1. Dürer Ált. Isk. -          Magvető R. Ált. Isk.                         
    2. Implom J. Ált. Isk.                         -          Bay Z. Tagint.
    3. Magvető  Ált. Isk.                          -          Implom J. Ált. Iskola                                   
  2. Dürer Ált. Isk. - Bay Z.  Tagint.          
  3. Implom J. Ált. Isk.. - Dürer Ált. Iskola

6.Bay Z. Tagintézmény                     -          Magvető R. Ált. Isk.             

 

 

 

III. korcsoport  Lány     / 2006- 2007-ben születettek/:

Helyszín:Bay Z. Tagint Tornaterem

Játékidő: 4x10 perc

Résztvevő csapatok:      -     Bay Z. Ált. Tagintézmény

  • Sz. Ált.-és Sportiskola
  • Magvető Ált. Iskola
  • Implom J Ált. Iskola

 

 

Ideje: 2019. február  5 / kedd                                                      12.30 óra

  1. Implom J. Ált. Isk. - Bay Z. Tagint.
  2. 5. Sz. Ált.-és Sportiskola - Magvető R. Ált. Isk.
    3. Magvető  Ált. Isk.                          -          Implom J. Ált. Iskola                                   
  3. 5. Sz. Ált.-és Sportiskola - Bay Z.  Tagint.          
    5. Implom J. Ált. Isk..                                   -          5. Sz. Ált.-és Sportiskola

6.Bay Z. Tagintézmény                     -          Magvető R. Ált. Isk.             

 

IV. korcsoport lány / 2004-2005 -ben születettek/

Résztvevő csapatok:

 

„A” csoport:              -     Implom J. Ált. Isk.

  • Román. Ált. Isk.
  • Sz. Ált.-és Sportiskola

„B” csoport:              -     Karácsonyi Ált. Isk.

  • Dürer A. Ált. Isk.
  • Bay Z. Ált. Iskola
  • Magvető Ref. Ált. Iskola

 

Mérkőzések:                                     „A” csoport

 

Helyszín:        Bay Z Ált. Isk.

Játékidő:        4x10 perc

„A” csoport

Ideje:             2019. február 11/ hétfő                                12.30

 

  1. mérkőzés: Román. Ált. Isk. -          Implom J. Ált. Isk.    
  2. mérkőzés: Implom J. Ált. Isk. -          5. Sz. Ált.-és Sporti. 
  3. mérkőzés: 5. Sz. Ált.-és Sporti. -          Román. Ált. Isk.        

 

„B” csoport

Ideje:             2019. február 6. /szerda                                 12.30

 

  1. mérkőzés: Dürer A. Ált. Isk. -          Bay Z. Ált. Isk.                                  
  2. mérkőzés: Karácsonyi Ált. Isk. -          Magvető Ref. Ált.     
  3. mérkőzés: Magvető Ref. Ált. Isk. -          Dürer A. Ált. Isk                   

 

„B” csoport

 

Ideje:             2019.  február.  12 / kedd                           12.30   

  1. mérkőzés: Bay Z. Ált. Iskola -          Magvető Ref.Ált. Isk
  2. mérkőzés: Dürer A. Ált. Iskola -          Karácsonyi Ált. Isk   
  3. mérkőzés: Karácsony Ált. Isk                -          Bay Z. Ált. Isk                       

 

Helyosztók- Döntő

 

Helyosztók

Helyszín:Bay Z  Ált. Isk.

Játékidő:        4x10 perc

Ideje:             2019. február 18./ hétfő______             _                _12.30__

1.mérkőzés:    „A” csoport I. h.                     -          „B” csoport II. h.

  1. mérkőzés: „A” csoport II. h. -          „B” csoport I. h.
  2. mérkőzés: I. mérkőzés vesztes -          II. mérkőzés vesztes /3. helyért/
  3. mérkőzés: I. mérkőzés győztes -          II. mérkőzés győztes/1. helyért/

 

 

 

IV. korcsoport fiú / 2004-2005 -ben születettek/

Helyszín:Bay Z. Tagint Tornaterem

Játékidő: 4x10 perc

Résztvevő csapatok:    

  • Sz. Ált.-és Sportiskola
  • Karácsonyi Ált. Iskola
  • Implom J Ált. Iskola
  • Dürer A Ált. Iskola
  • Román Ált. Iskola

 

Ideje:             2019. február  14 /csüt                                 12.30

 

  1. mérkőzés: 5. Sz. Ált.-és Sporti.             -          Karácsonyi Ált. Isk.
  2. mérkőzés: Implom J Ált. Iskola -          Dürer A. Ált. Isk
  3. mérkőzés: Román Ált. Isk -          5. Sz. Ált.-és Sporti. 
  4. mérkőzés. Karácsony Ált. Isk                -          Implom J. Ált. Isk.                            
  5. mérkőzés: Dürer A. Ált. Isk             -           Román. Ált. Isk.

                        -                     

 

Ideje:             2019.  február   19/ kedd                           12.30   

  1. mérkőzés: 5. Sz. Ált.-és Sporti.             -          Implom J Ált. Iskola                            
  2. mérkőzés: Román Ált. Iskola                 -          Karácsony  Ált. Isk
  3. mérkőzés: Dürer A. Ált. Iskola -          5. Sz. Ált.-és Sporti.             
  4. mérkőzés: Román Ált. Isk             -          Implom J. Ált. Isk.                

10.mérkőzés    Dürer A. Ált. Iskola              -          Karácsonyi Ált. Isk

 

 

 

 

 

 

 

Gyula, 2019. január 28.        

Tisztelettel:

                                                                                               Baktai Ferencné                                                                                                                   Gyulasport N. Kft. szakmai h.


Kosárlabda Diákolimpiai Bajnokság

Diákolimpia Körzeti  Kosárlabda Bajnokság

2015/2016-os tanév

Jegyzőkönyv:

  1. A verseny célja:
  • A kosárlabda sportág megszerettetése az iskoláskorú tanulók körében.
  • Játék és versenyzési lehetőség biztosítása a kosárlabda sportággal megismerkedő fiatalok számára.
  • A sportági képzés során az együttmĹąködés, a fair play szellemiségének elmélyítése.
  • A sportág utánpótlás-bázisának szélesítése minél több iskoláskorú tanuló bevonásával.

 

III. korcsoport  lány   / 2003- 2004-ben születettek/:

Helyszín:Bay Z. Tagint Tornaterem

Játékidő: 4x10 perc

Résztvevő csapatok:    

Bay Z. Ált. Isk.

  • Karácsonyi J. Ált. Isk.
  • Dürer A. Ált. Iskola

   -  Implom J Ált. Isk

    - 5.sz Ált. és Spikola.

 

Ideje:    2016.      január   28.   14:00

  1. mérkőzés: Bay Z. Ált. Isk. -      Karácsonyi J. Ált. Isk            18-16
  2. mérkőzés: Dürer A. Ált. Isk. -  Implom J.Ált Iskola               5-25

   3.mérkőzés : 5.sz Ált. és Spikola   -   Bay Z. Ált. Isk.                14-9

 

Ideje:  2016.     február  2.    14:00

   4.mérkőzés :Karácsonyi Ált       .-        Dürer alt isk.                 6 -5
  1. mérkőzés: 5.sz Ált. és Spikola. -      Implom J. Ált. Isk.         5-30

   6.mérkőzés:  Bay Z. Ált. Isk.        -        Dürer A. Ált. Isk.           37-12

  1. mérkőzés: Karácsonyi J K. Ált Isk. - Implom J.Ált Iskola       9-28

 

Ideje:  2016.  február  4.    14:00

 

  1. mérkőzés: 5.sz Ált. és Spikola. -      Dürer A. Ált. Isk.                     20-12
  2. mérkőzés: Bay Z. Ált. Isk             -    Implom J.Ált Iskola                 20-8
  3. mérkőzés: Karácsonyi J. Ált. Isk. -   5.sz Ált. és Sp.iskola.              16-13

 

Végeredmény: 

         

  1. Bay Z. Tagint.                      6 pont
  2. .Implom J. Ált. Iskola         6 pont                                                                         
  1. Karácsonyi J. Kat. Ált. Isk.   4 pont
  2. 5.sz. Ált. I és Sp.Isk.             4pont
  3. Dürer A. Ált. Iskola               0pont

 

 

Egyforma pontszám esetén az egymás elleni mérkőzés eredménye határozza meg a végső sorrendet!

Bay-implom 28:8

Karácsonyi- 5.sz Ált. Isk. 16:13

 

 

III. korcsoport  fiú     / 2003- 2004-ben születettek/:

Helyszín:Bay Z. Tagint Tornaterem

Játékidő: 4x10 perc

Résztvevő csapatok:                                      

      Karácsonyi J. Ált. Isk.

      Dürer A. Ált. Iskola

  • Magvető Ref. Ált.Isk
  • Implom J. Ált Iskola

Ideje:        2016. február  9 -én /  kedd       14:00

  1. mérkőzés: Implom J. Ált. IsK.   -   Karácsonyi J. Ált. Isk          21-10
  2. mérkőzés: Dürer A. Ált. Isk. -       Magvető R. Ált. Isk.             18-33

  3.mérkőzés:  Implom  J. Ált. Isk   -   Dürer A. Ált. Isk.                  1-33

 

Ideje:  2016. február 11  -én /csüt        14:00

  1. mérkőzés: Magvető R. Ált. Isk. -       Karácsonyi J. Ált. Isk        40-3
  2. mérkőzés: Karácsonyi J. Ált. Isk -     Dürer A. Ált. Isk                3-21

    3.mérkőzés :Magvető R. Ált. Isk.     -   Implom  J. Ált. Isk           53-10  

 

 

Végeredmény : 1. Magvető R. Ált. Iskola     6 pont

                           2.Dürer  A. Ált. Iskola         4 pont

                           3.ImplomJ. Ált. Iskola         2 pont

                           4.Karácsonyi J. Ált. Iskola   0pont

 

  1. korcsoport leányok / 2001-2002 -ben születettek/:

Helyszín:Bay Z Általános Iskola tornaterme

Játékidő: 4x10 perc

Résztvevő csapatok:   

  • Karácsonyi J. Ált. Isk.
  • Dürer A. Ált. Isk.
  • Bay Z. Ált. Iskola
  • Implom J. Ált Iskola
  • Magvető R. Ált.Isk.

     

Ideje:                          2016. február 16-án / kedd   14:00

  1. mérkőzés: Karácsonyi Ált. Isk.   -  Dürer A. Ált. Isk                     16-31
  2. mérkőzés: Bay Z. Ált. Isk.      -     Implom J .Ált. Isk                    19-7
  3. mérkőzés: Magvető R. Ált. Isk -    Karácsonyi J K Ált Isk            35-11

Ideje:                          2016.  február 18-án / csüt   14:00

  1. mérkőzés: Dürer A. Ált. Isk      -     Bay Z. Ált. Isk                          19-15
  2. mérkőzés: Implom J. Ált. Isk. -      Magvető R Ált. Isk                   12-16
  3. mérkőzés: Karácsonyi Ált. Isk.    -  Bay Z. Ált. Isk                          15-17

7.mérkőzés: Dürer A. Ált. Isk        -     Implom J. Ált. Isk                    18-13.

Ideje:                          2016.  február 23/ kedd   14:00

 

  1. mérkőzés: Magvető R Ált. Isk -        Dürer A. Ált. Isk.                     17-34
  2. mérkőzés: Implom J. Ált. Isk. -        Bay Z. Ált. Isk                          7-19
  3. mérkőzés: Magvető R Ált. Isk -        Bay Z. Át. Isk.                         15-24

Végeredmény:

  1. Dürer A. Ált. Iskola     8 pont
  2. Bay Z. Tagintézmény   6 pont
  3. Magvető R. Ált. Iskola  4 pont
  4. Implom  J. Ált. Iskola   2 pont
  5. KarácsonyiJ. Kat Ált. Iskola 0 pont

Körzeti Diákolimpia Kosárlabda Bajnokság

  1. Kcs. fiúk

2015/2016-0s tanév

 

IV. korcsoport fiúk    / 2001-2002 ben születettek/

  1. A verseny célja:
  • A kosárlabda sportág megszerettetése az iskoláskorú tanulók körében.
  • Játék és versenyzési lehetőség biztosítása a kosárlabda sportággal megismerkedő fiatalok számára.
  • A sportági képzés során az együttmĹąködés, a fair play szellemiségének elmélyítése.
  • A sportág utánpótlás-bázisának szélesítése minél több iskoláskorú tanuló bevonásával.

Résztvevő csapatok:

„A” csoport:        

      Implom J. Ált. Isk.

  • Román. Ált. Isk.
  • Sz. Ált.-és Sportiskola

„B” csoport:  

    Karácsonyi Ált. Isk.

  • Dürer A. Ált. Isk.
  • Bay Z. Ált. Iskola

Mérkőzések: „A” csoport

Helyszín:      Dürer A. Ált. Isk.

Játékidő:     4x10 perc

Ideje: 2016.            március 1      kedd       14.00

  1. mérkőzés: Román. Ált. Isk.      -         Implom J. Ált. Isk.                3-51
  2. mérkőzés: Implom J. Ált. Isk. -          5. Sz. Ált.-és Sporti.             33-12
  3. mérkőzés: 5. Sz. Ált.-és Sporti. -        Román. Ált. Isk.                   23-19

„B” csoport

Ideje:              2016.          március 3.    csüt      14.00

  1. mérkőzés: Dürer A. Ált. Isk. -          Bay Z. Ált. Isk.                      26-2
  2. mérkőzés: Bay Z. Ált. Iskola -          Karácsonyi Ált. Isk                16-7
  3. mérkőzés: Dürer A. Ált. Iskola -      Karácsonyi Ált. Isk                43-6

Helyosztók

Ideje:              2016.          március 8.    14.00

Helyszín:         Dürer A. Ált. Isk.

Játékidő:        4x10 perc

Ideje:              2016.

1.mérkőzés:     Dürer A. Ált. Isk      -      5. Sz Ált és Sp.Isk                             26-6

  1. mérkőzés: Implom J. Ált. Isk      -     Bay Z. Tagintézmény                       30-3
  2. mérkőzés: Bay Z Ált. Iskola -           5. Sz Ált és Sp.Isk /3. helyért/           25-3
  3. mérkőzés: Implom J. Ált. Iskola -   Dürer A. Álért. Iskola /1. helyért/      22-21

 

Végeredmény: 1.Implom J.Ált Iskola

                        2.DürerA. Ált. Iskola

                        3.BayZ. Tagintézmény

                        4.5sz. Ált. Iskola

                        5.KarácsonyiJ. Ált Iskola

                        6.Román Ált. Iskola

 

 

Gyula, 2016. március 22.                   Tisztelettel:

                                                                                               Baktai Ferencné

                                                                                               szakfeladat felelős


top