home

Sportprogram Sporttelep (Június)

 

 

  1. JÚNIUS

 

 

 

Június 01.        18.00                          Városi Labdarúgó Bajnokság XVII. forduló                       K1

                        19.00                          Városi Labdarúgó Bajnokság XVII. forduló                       Műfű, Salak

Június 02.        10.00                           Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                     U-16   

                                                           Grosics Akadémia – PMFC

                        11.00, 13,00               Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                     U-14, U-15

                                                           Várfürdő-Gyulai Termál FC – Füzesgyarmat

17.00                           Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                    Felnőtt

                                                           Várfürdő-Gyulai Termál FC – Mezőhegyesi SE

Június 08.        17.15                          Városi Labdarúgó Bajnokság XVIII. forduló          K1, Műfű, Salak

                        18.00                          Városi Labdarúgó Bajnokság XVIII. forduló          Center

                        19.30                          Ünnepélyes eredményhirdetés


Sportprogram Május (Sportcsarnok)

 

 

Május 04.      19.45              Bajnoki kosárlabda mérkőzés                  NB II. Keleti csoport

                                               Gyulai Color KC – Ceglédi KE

Május 05.        8.00              Kézilabda Utánpótlás Torna                     U-13 Lány

Május 06.      18.00              Bajnoki kosárlabda mérkőzés                  NB II. Keleti csoport

                                               Gyulai Color KC – Szolnoki Olaj II.

Május 13.      16.00              Női Futsal Osztályozó Mérkőzés

                                               Gyulai Amazonok – Miskolci Vénusz                                      

Május 17.        9.00              IV. Sérült Fiatalok Békés Megyei Találkozója

Május 19.      16.00              Női Kézilabda Mérkőzés                           NB II. Ifjúsági

                                               Gyulasport NKft. – Szolnok

                        18.00              Női Kézilabda Mérkőzés                           NB II. Felnőtt

                                               Gyulasport NKft. – Szolnok

Május 20.      16.00              Férfi Kézilabda Mérkőzés                                    Megyei I. osztály Felnőtt

                                               Gyulai SE – HC Szarvas

Május 26.      18.00              Férfi Kézilabda Mérkőzés                                    Megyei I. osztály Felnőtt

                                               Gyulai SE – Kondorosi KK II.


Sportprogram Május(Sporttelep)

 

 

 

  1. MÁJUS

 

Május 02.        16.30                           Bajnoki női labdarúgó mérkőzés                                  Női U-17

                                                           Gyulai Amazonok – Medgyesbodzás

Május 03.        19.30                          Városi Labdarúgó Bajnokság XIII. forduló                  Műfű

Május 04.        16.00, 17,15               Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                       U-12, U-13

                                                           Várfürdő-Gyulai Termál FC – Békéscsaba

17.00                           Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                       Felnőtt

                                                           Várfürdő-Gyulai Termál FC – Dévaványa

17.30                          Városi Labdarúgó Bajnokság XIII. forduló                  K1

                        19.00                          Városi Labdarúgó Bajnokság XIII. forduló                  Műfű, Salak

Május 05.          9.00                           Bozsik Utánpótlás Labdarúgó Fesztivál                       U-7, U-9

                        11.00, 13,00               Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                       U-14, U-15

                                                           Várfürdő-Gyulai Termál FC – Szeged 2011

13.00                           Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                       U-14   

                                                           Grosics Akadémia – Bozsik Akadémia

Május 06.        10.00                           INTERLIGA Utánpótlás Labdarúgó Torna

14.00                           Bajnoki női labdarúgó mérkőzés                                  Női U-19

                                                           Gyulai Amazonok – Várda SE

Május 10.          9.00                           Bozsik Utánpótlás Labdarúgó Torna                           Intézményi

                        19.30                          Városi Labdarúgó Bajnokság XIV. forduló                 Műfű

Május 11.        17.30                          Városi Labdarúgó Bajnokság XIV. forduló                 K1

                        19.00                          Városi Labdarúgó Bajnokság XIV. forduló                 Műfű, Salak

Május 12.          9.00                           Bozsik Utánpótlás Labdarúgó Torna                           U-11, U-13

13.00                           Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                       U-14   

                                                           Grosics Akadémia – Győri ETO

Május 15.          9.00                          Kis Iskolák Megyei Döntője I.-IV. korcs.                   Atlétika

Május 17.          9.00                          Kis Iskolák Megyei Döntője I.-IV. korcs.                   Labdarúgás

                        19.30                          Városi Labdarúgó Bajnokság XV. forduló                   Műfű

Május 18.        18.00                          Városi Labdarúgó Bajnokság XV. forduló                   K1

                        19.00                          Városi Labdarúgó Bajnokság XV. forduló                   Műfű, Salak

Május 19.          9.00                           Bozsik Utánpótlás Labdarúgó Fesztivál                       U-7, U-9

14.00                           Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                       U-16              

                                                           Grosics Akadémia – Paks

14.00                           Bajnoki női labdarúgó mérkőzés                                  Női U-19

                                                           Gyulai Amazonok – Várda SE

17.00                           Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                       Felnőtt

                                                           Várfürdő-Gyulai Termál FC – Vésztői SE

Május 20.          9.00                           Gyulavári Kastélynapok Labdarúgó Torna                   Gyulavári

Május 24.        15.00                           Bajnoki női labdarúgó mérkőzés                                  Női U-17

                                                           Gyulai Amazonok – Csorvás

19.30                          Városi Labdarúgó Bajnokság XVI. forduló                 Műfű

 

Május 25.        18.00                          Városi Labdarúgó Bajnokság XVI. forduló                 K1

                        19.00                          Városi Labdarúgó Bajnokság XVI. forduló                 Műfű, Salak

Május 26.          9.00                           Bozsik Utánpótlás Labdarúgó Torna                           U-11, U-13

12.00                           Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                       U-14   

                                                           Grosics Akadémia – Siófok

14.00                           Bajnoki női labdarúgó mérkőzés                                  Női U-19

                                                           Gyulai Amazonok – St. Mihály

Május 31.        19.30                          Városi Labdarúgó Bajnokság XVII. forduló                Műfű

 


Sportprogram Április (Sportcsarnok)

 

 

Városi Tornacsarnok

  1. ÁPRILIS

Április 07.     18.00              Bajnoki kosárlabda mérkőzés                  NB II. Keleti csoport

                                               Gyulai Color KC – Vásárhelyi KK II.

Április 08.     15.00              Kosárlabda Mérkőzés                                U-18 Fiú

                                               Gyulasport NKft. – Kiskunfélegyházi KK

Április 14.       9.00              Medivid Agility Kupa és ParAgility Kupa

Április 15.       9.00              Medivid Agility Kupa és ParAgility Kupa

Április 21.     15.00              Kosárlabda Mérkőzés                                U-16 Fiú

                                               Gyulasport NKft. –

                        18.00              Bajnoki kosárlabda mérkőzés                  NB II. Keleti csoport

                                               Gyulai Color KC – DEAC II.

Április 22.     17.00              Kosárlabda Mérkőzés                                U-18 Fiú

                                               Gyulasport NKft. – Szentesi KK

Április 26.     17.00             Országos Serdülő Női Kézilabda Mérkőzés

                                               Gyulasport NKft. – Kiskunhalas UKSC

Április 27.       9.30              Törökzugi Óvoda Sportnap

Április 28.       9.00              B33 Kosárlabda Torna

Április 29.     16.00              Női Kézilabda Mérkőzés                           NB II. Ifjúsági

                                               Gyulasport NKft. – Békéscsaba NKC II.

                         18.00             Női Kézilabda Mérkőzés                           NB II. Felnőtt

                                               Gyulasport NKft. – Békéscsaba NKC II.


Sportprogram Április (Sporttelep)

 

 

Városi Sporttelep

 

  1. ÁPRILIS

 

Április 03.       12.00                           Bajnoki női labdarúgó mérkőzés                   Női U-19

                                                           Gyulai Amazonok – Balmazújváros

14.00                           Bajnoki labdarúgó mérkőzés                         U-19

                                                           Sarkadkeresztúri SE – Kétsoprony

Április 04.       17.00                           Magyar Kupa labdarúgó mérkőzés                Felnőtt

                                                           Sarkadkeresztúri SE – Vésztői SE

Április 06.         9.00                          Diákolimpia Labdarúgás                               III. korcsoport

                        12.00                          Diákolimpia Labdarúgás                               I. korcsoport

Április 07.         9.00                           Bozsik Utánpótlás Labdarúgó Torna            U-11, U-13    

12.00                           Bajnoki labdarúgó mérkőzés                         U-19              

                                                           Grosics Akadémia – Bozsik Akadémia

Április 08.       11.00, 13,00               Bajnoki labdarúgó mérkőzés                         U-17, U-19

                                                           Várfürdő-Gyulai Termál FC – Makó

Április 10.         9.00                          Diákolimpia Labdarúgás I.-II.-III. korcsoport Megyei Elődöntő

Április 12.       19.30                          Városi Labdarúgó Bajnokság X. forduló      Műfű

Április 13.       17.00                          Városi Labdarúgó Bajnokság X. forduló      K1

                        19.00                          Városi Labdarúgó Bajnokság X. forduló      Műfű, Salak

Április 14.         9.00                           Bozsik Utánpótlás Labdarúgó Torna            U-11, U-13    

13.00                           Bajnoki női labdarúgó mérkőzés                   Női U-19

                                                           Gyulai Amazonok – Kazincbarcika

16.30                           Bajnoki labdarúgó mérkőzés                         Felnőtt

                                                           Várfürdő-Gyulai Termál FC – Szeghalmi FC

Április 15.       10.00                           Bajnoki labdarúgó mérkőzés                         U-19

                                                           Sarkadkeresztúri SE – Vésztői SE

Április 16.         9.00                          Diákolimpia Labdarúgás IV. korcsoport Megyei Elődöntő

Április 18.       16.30                           Bajnoki női labdarúgó mérkőzés                   Női U-17

                                                           Gyulai Termál FC – Gyulai Amazonok

Április 19.         9.00                          Diákolimpia Labdarúgás I.-II.-III.-IV. korcs.  Megyei Döntő

Április 19.       19.30                          Városi Labdarúgó Bajnokság XI. forduló    Műfű

Április 20.       17.30                          Városi Labdarúgó Bajnokság XI. forduló    K1

                        19.00                          Városi Labdarúgó Bajnokság XI. forduló    Műfű, Salak

Április 21.       10.00                           Bajnoki labdarúgó mérkőzés                         U-19

                                                           Sarkadkeresztúri SE – Vésztői SE

                        11.00, 13,00               Bajnoki labdarúgó mérkőzés                         U-14, U-15

                                                           Várfürdő-Gyulai Termál FC – Makó

12.00                           Bajnoki labdarúgó mérkőzés                         U-14              

                                                           Grosics Akadémia – Puskás Akadémia

 

 

Április 22.         9.00                           Bozsik Utánpótlás Labdarúgó Fesztivál       U-7, U-9        

                        11.00, 12,15               Bajnoki labdarúgó mérkőzés                         U-12, U-13

                                                           Várfürdő-Gyulai Termál FC – Törökszentmiklós

Április 23.       12.00                          Diákolimpia Atlétika Körzeti Egyéni            III.-IV.  korcsoport

Április 24.         9.00                          Diákolimpia Atlétika Körzeti Többpróba      I.-II.  korcsoport

Április 25.       12.00                          Diákolimpia Atlétika Körzeti Többpróba      III.  korcsoport

Április 26.       12.00                          Diákolimpia Atlétika Körzeti Többpróba      IV.  korcsoport

                        19.30                          Városi Labdarúgó Bajnokság XII. forduló   Műfű

Április 27.         9.00                          Diákolimpia Labdarúgás III.-IV. korcs.        Megyei Döntő

17.30                          Városi Labdarúgó Bajnokság XII. forduló   K1

                        19.00                          Városi Labdarúgó Bajnokság XII. forduló   Műfű, Salak

Április 28.         9.00                           Bozsik Utánpótlás Labdarúgó Torna            U-11, U-13    

14.00                           Bajnoki női labdarúgó mérkőzés                   Női U-19

                                                           Gyulai Amazonok – Cegléd

17.00                           Bajnoki labdarúgó mérkőzés                         Felnőtt

                                                           Várfürdő-Gyulai Termál FC – Jamina SE    

Április 29.       10.00                           Bajnoki női labdarúgó mérkőzés                   Női U-17

                                                           Gyulai Amazonok - Medgyesbodzás

11.00, 13,00               Bajnoki labdarúgó mérkőzés                         U-17, U-19

                                                           Várfürdő-Gyulai Termál FC – Szeged 2011


top