home

Sportprogram Sporttelep (Június)

 

 

  1. JÚNIUS

 

 

 

Június 01.        18.00                          Városi Labdarúgó Bajnokság XVII. forduló                       K1

                        19.00                          Városi Labdarúgó Bajnokság XVII. forduló                       Műfű, Salak

Június 02.        10.00                           Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                     U-16   

                                                           Grosics Akadémia – PMFC

                        11.00, 13,00               Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                     U-14, U-15

                                                           Várfürdő-Gyulai Termál FC – Füzesgyarmat

17.00                           Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                    Felnőtt

                                                           Várfürdő-Gyulai Termál FC – Mezőhegyesi SE

Június 08.        17.15                          Városi Labdarúgó Bajnokság XVIII. forduló          K1, Műfű, Salak

                        18.00                          Városi Labdarúgó Bajnokság XVIII. forduló          Center

                        19.30                          Ünnepélyes eredményhirdetés


Serdülős hétvége

 

 

Nemzeti  Fiú Serdülő Bajnokság

Alapszakasz V. forduló.

Helyszín: Gyula ,Dürer A. Ált. Isk.

Időpont: 2018. 05.13.

 

  1. mérkőzés.

Gyulai SI – Szolnoki Sportcentrum     53 – 52 (10:22,21:8,13:8,9:14)

 

2.mérkőzés.

Kisújszállás SE -  Gyulai SI  51-47  (15:14,8-14,14-10,12:9)

 

A csapat  Szolnok ellen összeszedetten játszott ,védekezésből jeles a srácoknak.Nagy Karcsi Utolsó másodpercekben szerzett kosarával 1 pontos győzelmet arattunk.

A Kisújszállás ellen bizakodva léptünk pályára de nem bírtunk az ellenfél bedobó játékosával 27 ponttal járult hozzá csapata győzelméhez.

Sajnos nagyon sok hibával játszottunk ezen a meccsen.

Köszönjük a szurkolást és a biztatást.


Tisztes helytállás a listavezető ellen

 

 

Egy hajtós hétvége, győzelem nélkül!
Ennek ellenére mindkét csapatunk maximális dicséretet érdemel hozzáállásáért és akarásáért.
Felnőtt csapatunk a bajnokesélyes, ifi csapatunk a közvetlen utánunk levő otthonába, Algyőre látogatott ezen a hétvégén. Mindkét csapat eredményességét nagyban befolyásolta, hogy ezek a mérkőzések egybe estek a középiskolai ballagások idejével. Nem magyarázkodásként, de azon alapemberek (felnőtteknél 5 fő, ifjúságiaknál 3 fő) hiányát egyetlen egy csapat sem tudta volna elviselni az eredmény rovása nélkül. Ezek ellenére az eredmények a házigazda algyői csapatokra nézve hízelgőek. Mindkét csapatunk tagjai mindent megtettek a siker érdekében. Ilyen előnyt azonban egyetlen egy csapatnak sem adhatunk. Felnőtt csapatunk 11 fővel, benne három ifjúsági játékossal, akik remekül helytálltak. Ifjúsági csapatunk 10 fővel, közöttük őt fő serdülő játékossal. Teljesítményük értékét növeli, hogy a serdülő játékosok előző este serdülő mérkőzést játszottak a Tisza Volán csapatával, vendégként, az ifista lányok pedig a felnőtt csapatban a lábukban, kezdőként játszották végig a mérkőzést.Nevüket megérdemelten írom nagybetűvel. Tehát ilyen okok előzték meg mindkét csapatunk mérkőzését. Hangsúlyozom nem magyarázkodásként írtam a fenti sorokat.
NBII. női bajnoki kézilabda mérkőzések.

FKSE. Algyő - Gyulasport NKFT.
Ifjúságiak: 20:19 (9:10)
Felnőttek: 24:20 (13:9)
Algyő,50 néző,
Vezették:
Bugyi Tamás, Nász Péter.
Kiállítások:
Ifjúságiak: 4 perc+ 1 kizárás durvaságért ill. 4 perc
Hétméteresek: 5/2 ill. 7/4!!!
Felnőttek:
Kiállítások: 4 perc ill 6 perc.
Hétméteresek: 3/2 ill. 2/1
Összeállítás:
Ifjúságiak:
VARGA M.- BOZÓ A.6 (2), TÓTH M.1, GYEPES R.2, BORUZS B.4, SZABÓ L.5(2), SZAPPANOS R.1
Csere: HUDÁK D.(kapus), ANDERLIK A, FELCZÁN CS.
Felnőttek:
BORSÓS E. Buzási O.5(1), SZABÓ L.2, BORUZS B.3, Asztalos A.1, Csapó H. HÉJJAS T.7.
Csere: Nagy B.(kapus), NAGY N.1, Rácz Kl.1, Gyepes R
Edző: Barna Károly.

Ifjúságiak:
9.perc 3:4, 16.perc 7:4, 26.perc 9:8, 29.perc 9:10! Merő izgalom!
35.perc 12:12, 50.perc 19:13, 59.perc 20:19. Ej ha tovább tartott volna! Köszönjük Bozó Annácskának, hogy sérülten is vállalta a játékot és csapatának egyik legjobbjának bizonyult.
Felnőttek:
20.perc 7:7,(remek játék), 27.perc 12:7,(mi történt?), 30. perc 13:9 (zárkózunk, de vége).
47.perc 20:12 (Hű ha, nagy a baj),54.perc 22:19 (vagy mégsem?), 60. perc 24:20 (hát ennyi! nagy küzdés volt).
Annyit még hozzátennék, ha az összes lehetőségeinket (ziccerekre gondolok) kihasználjuk, nagy meglepetést okozhattunk volna!
Egy biztos, szégyent nem vallottunk!


Sportprogram Május (Sportcsarnok)

 

 

Május 04.      19.45              Bajnoki kosárlabda mérkőzés                  NB II. Keleti csoport

                                               Gyulai Color KC – Ceglédi KE

Május 05.        8.00              Kézilabda Utánpótlás Torna                     U-13 Lány

Május 06.      18.00              Bajnoki kosárlabda mérkőzés                  NB II. Keleti csoport

                                               Gyulai Color KC – Szolnoki Olaj II.

Május 13.      16.00              Női Futsal Osztályozó Mérkőzés

                                               Gyulai Amazonok – Miskolci Vénusz                                      

Május 17.        9.00              IV. Sérült Fiatalok Békés Megyei Találkozója

Május 19.      16.00              Női Kézilabda Mérkőzés                           NB II. Ifjúsági

                                               Gyulasport NKft. – Szolnok

                        18.00              Női Kézilabda Mérkőzés                           NB II. Felnőtt

                                               Gyulasport NKft. – Szolnok

Május 20.      16.00              Férfi Kézilabda Mérkőzés                                    Megyei I. osztály Felnőtt

                                               Gyulai SE – HC Szarvas

Május 26.      18.00              Férfi Kézilabda Mérkőzés                                    Megyei I. osztály Felnőtt

                                               Gyulai SE – Kondorosi KK II.


Sportprogram Május(Sporttelep)

 

 

 

  1. MÁJUS

 

Május 02.        16.30                           Bajnoki női labdarúgó mérkőzés                                  Női U-17

                                                           Gyulai Amazonok – Medgyesbodzás

Május 03.        19.30                          Városi Labdarúgó Bajnokság XIII. forduló                  Műfű

Május 04.        16.00, 17,15               Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                       U-12, U-13

                                                           Várfürdő-Gyulai Termál FC – Békéscsaba

17.00                           Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                       Felnőtt

                                                           Várfürdő-Gyulai Termál FC – Dévaványa

17.30                          Városi Labdarúgó Bajnokság XIII. forduló                  K1

                        19.00                          Városi Labdarúgó Bajnokság XIII. forduló                  Műfű, Salak

Május 05.          9.00                           Bozsik Utánpótlás Labdarúgó Fesztivál                       U-7, U-9

                        11.00, 13,00               Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                       U-14, U-15

                                                           Várfürdő-Gyulai Termál FC – Szeged 2011

13.00                           Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                       U-14   

                                                           Grosics Akadémia – Bozsik Akadémia

Május 06.        10.00                           INTERLIGA Utánpótlás Labdarúgó Torna

14.00                           Bajnoki női labdarúgó mérkőzés                                  Női U-19

                                                           Gyulai Amazonok – Várda SE

Május 10.          9.00                           Bozsik Utánpótlás Labdarúgó Torna                           Intézményi

                        19.30                          Városi Labdarúgó Bajnokság XIV. forduló                 Műfű

Május 11.        17.30                          Városi Labdarúgó Bajnokság XIV. forduló                 K1

                        19.00                          Városi Labdarúgó Bajnokság XIV. forduló                 Műfű, Salak

Május 12.          9.00                           Bozsik Utánpótlás Labdarúgó Torna                           U-11, U-13

13.00                           Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                       U-14   

                                                           Grosics Akadémia – Győri ETO

Május 15.          9.00                          Kis Iskolák Megyei Döntője I.-IV. korcs.                   Atlétika

Május 17.          9.00                          Kis Iskolák Megyei Döntője I.-IV. korcs.                   Labdarúgás

                        19.30                          Városi Labdarúgó Bajnokság XV. forduló                   Műfű

Május 18.        18.00                          Városi Labdarúgó Bajnokság XV. forduló                   K1

                        19.00                          Városi Labdarúgó Bajnokság XV. forduló                   Műfű, Salak

Május 19.          9.00                           Bozsik Utánpótlás Labdarúgó Fesztivál                       U-7, U-9

14.00                           Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                       U-16              

                                                           Grosics Akadémia – Paks

14.00                           Bajnoki női labdarúgó mérkőzés                                  Női U-19

                                                           Gyulai Amazonok – Várda SE

17.00                           Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                       Felnőtt

                                                           Várfürdő-Gyulai Termál FC – Vésztői SE

Május 20.          9.00                           Gyulavári Kastélynapok Labdarúgó Torna                   Gyulavári

Május 24.        15.00                           Bajnoki női labdarúgó mérkőzés                                  Női U-17

                                                           Gyulai Amazonok – Csorvás

19.30                          Városi Labdarúgó Bajnokság XVI. forduló                 Műfű

 

Május 25.        18.00                          Városi Labdarúgó Bajnokság XVI. forduló                 K1

                        19.00                          Városi Labdarúgó Bajnokság XVI. forduló                 Műfű, Salak

Május 26.          9.00                           Bozsik Utánpótlás Labdarúgó Torna                           U-11, U-13

12.00                           Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                       U-14   

                                                           Grosics Akadémia – Siófok

14.00                           Bajnoki női labdarúgó mérkőzés                                  Női U-19

                                                           Gyulai Amazonok – St. Mihály

Május 31.        19.30                          Városi Labdarúgó Bajnokság XVII. forduló                Műfű

 


top