home

Havi program Sporttelep( (Augusztus)

 

 

  1. AUGUSZTUS

 

 

 

Augusztus 23.          19.30                         Városi Labdarúgó Bajnokság I. forduló              Műfű

Augusztus 24.          18.00                         Városi Labdarúgó Bajnokság I. forduló              K1

                                    19.00                         Városi Labdarúgó Bajnokság I. forduló  Műfű, Salak

Augusztus 25.          12.00, 14,00             Bajnoki labdarúgó mérkőzés                    U-14, U-15

                                                                       Gyulasport Nkft. – L-IT-SZEAC

17.00                         Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                Felnőtt

                                                                       Gyulai FK-Termál – Jamina SE

Augusztus 30.          19.30                         Városi Labdarúgó Bajnokság II. forduló            Műfű

Augusztus 31.          18.00                         Városi Labdarúgó Bajnokság II. forduló            K1

                                    19.00                         Városi Labdarúgó Bajnokság II. forduló Műfű, Salak


Havi program Sportcsarnok (Augusztus)

 

  1. AUGUSZTUS

Augusztus 18.          10.00              Pataki Ferenc Kézilabda Emlékmérkőzés

Augusztus 23.          18.00              Felkészülési Női Kézilabda mérkőzés

                                                           Gyulasport Nkft. – Hódmezővásárhelyi KK

Augusztus 25.            9.00              Mahler Brigitta Női Kézilabda Emléktorna

Augusztus 26.            9.00              Erkel Kupa Kosárlabda Torna


Havi program Sportcsarnok (Augusztus)

 

 

 

  1. AUGUSZTUS

Augusztus 18.          10.00              Pataki Ferenc Kézilabda Emlékmérkőzés

Augusztus 23.          18.00              Felkészülési Női Kézilabda mérkőzés

                                                           Gyulasport Nkft. – Hódmezővásárhelyi KK

Augusztus 25.            9.00              Mahler Brigitta Női Kézilabda Emléktorna

Augusztus 26.            9.00              Erkel Kupa Kosárlabda Torna


Havi program Sporttelep( (Augusztus)

 

 

 

Városi Sporttelep

 

  1. AUGUSZTUS

 

 

 

Augusztus 23.          19.30                         Városi Labdarúgó Bajnokság I. forduló              Műfű

Augusztus 24.          18.00                         Városi Labdarúgó Bajnokság I. forduló              K1

                                    19.00                         Városi Labdarúgó Bajnokság I. forduló  Műfű, Salak

Augusztus 25.          12.00, 14,00             Bajnoki labdarúgó mérkőzés                    U-14, U-15

                                                                       Gyulasport Nkft. – L-IT-SZEAC

17.00                         Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                Felnőtt

                                                                       Gyulai FK-Termál – Jamina SE

Augusztus 30.          19.30                         Városi Labdarúgó Bajnokság II. forduló            Műfű

Augusztus 31.          18.00                         Városi Labdarúgó Bajnokság II. forduló            K1

                                    19.00                         Városi Labdarúgó Bajnokság II. forduló Műfű, Salak


Sportprogram Sporttelep (Június)

 

 

  1. JÚNIUS

 

 

 

Június 01.        18.00                          Városi Labdarúgó Bajnokság XVII. forduló                       K1

                        19.00                          Városi Labdarúgó Bajnokság XVII. forduló                       Műfű, Salak

Június 02.        10.00                           Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                     U-16   

                                                           Grosics Akadémia – PMFC

                        11.00, 13,00               Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                     U-14, U-15

                                                           Várfürdő-Gyulai Termál FC – Füzesgyarmat

17.00                           Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                    Felnőtt

                                                           Várfürdő-Gyulai Termál FC – Mezőhegyesi SE

Június 08.        17.15                          Városi Labdarúgó Bajnokság XVIII. forduló          K1, Műfű, Salak

                        18.00                          Városi Labdarúgó Bajnokság XVIII. forduló          Center

                        19.30                          Ünnepélyes eredményhirdetés


top