home

ÚGYESSÚGI ÚS VÚLTÚFUTÚ CSAPATBAJNOKSÚG FIÚ, LÚNY V.-VI. KCS.

 

 

 

FIÚ V-VI. KORCSOPORT 
             
Magasugrás fiú           
1. Orosháza, Táncsics Mihály Gimnázium   1,6125  
  Balogh István   1,70      
  Tóth Krisztián   1,60      
  Csanda Dorián   1,60      
  Prjevara Zsombor   1,55      
  Horváth Martin   1,50      
             
2. BSZC Trefort Á. Szakközépiskola     1,5875  
  Kiskó Márton   1,60      
  HegedĹąs Martin   1,60      
  Molnár Rchárd   1,60      
  Horváth Nándor   1,55      
  Barna István   1,55      
             
3. Békési Szegedi Kis I. Ref. Gimn.     1,5375  
  Simon Dominik   1,65      
  Szilágyi gergő   1,60      
  Gál András   1,50      
  Szalai Gergő   1,40      
             
4. Gyulai Erkel Ferenc Gimn.       1,5250  
  Fierpasz ferenc   1,60      
  Szénási Krisztián   1,55      
  Juhász Norbert   1,50      
  Schriffert Balázs   1,45      
             
5. Gyulai N. B. Román Gimnázium     1,5250  
  Fekete Mihály   1,55      
  Faragó Péter   1,55      
  Ijas Timotei   1,50      
  Vas Norbert   1,50      
  Temesvári Bence   1,45      
             
6. BSZC Kós Károly Szakközépiskola   1,4125  
  Melis Pál   1,50      
  Timár Bence   1,45      
  Hévizi László   1,40      
  Nagy László   1,30      
  Kapelláro Richárd   0,00      
             
7. BSZC Vásárhelyi Pál Szakgimnázium   1,2000  
  Pacsika Demeter   1,65      
  Nagy Kristóf   1,60      
  Boda Balázs   1,55      
  Botás Dávid   0,00      
             
8. BSZC Kemény Gábor Logisztikai és Közlekedési Szakgimnázium 1,2000  
  Pacsika Demeter   1,65      
  Nagy Kristóf   1,60      
  Boda Balázs   1,55      
  Botás Dávid   0,00      
             
             
Távolugrás fiú           
1. Gyulai Erkel Ferenc Gimn.       5,5775  
  Szénási Krisztián   5,70      
  Juhász Norbert   5,60      
  Bakos bence   5,52      
  Lovász Zoltán   5,49      
  Szegedi Zsombor   5,18      
             
2. Orosháza, Táncsics Mihály Gimnázium "A"   5,5375  
  Vámos Mátyás   5,90      
  Surányi Martin   5,57      
  Prjevara Zsombor   5,40      
  Horváth Martin   5,28      
  Tóth Krisztián   5,23      
             
3. Orosháza, Székács J. Evang. Gimnázium   5,2950  
  Jónás Zoltán   6,02      
  Tóth Rolnad   5,24      
  Oszadszki Bence   5,03      
  Csete Márk   4,89      
  Zsíros Szabolcs   4,63      
             
4. Orosháza, Táncsics Mihály Gimnázium "B"   5,2450  
  Fülöp Szabolcs   5,46      
  Csanda Dorián   5,39      
  Lehoczky Tamás   5,08      
  Farkas Dániel   5,05      
  Bónus Ádám   4,99      
             
5. Gyula, Göndöcs Benedek Középiskola   5,2175  
  Tokaji Zsolt   5,60      
  Barta Tamás   5,24      
  Halász Balázs   5,08      
  SzĹącs Damján   4,95      
  Rozek Martin   3,88      
             
6. Gyulai Római Katolikus Gimnázium   5,2075  
  Tóth Frank   5,30      
  Seres Bence   5,29      
  Kondorosi Norbert   5,15      
  Tóth szabolcs   5,09      
  Mári Marcell   4,44      
             
7. Békéscsabai Vásárhelyi Pál Szakgimn.   5,1475  
  Jelencsik József   6,04      
  Nagy Kristóf   5,13      
  Kálmán Kristóf   5,12      
  Botás Dávid   4,30      
             
8. Békéscsabai Kemény G. Szakgimn.   5,0050  
  Varga Erik   5,14      
  Noster Péter   5,10      
  Istenes László   4,94      
  Vozár csaba   4,84      
  Vig Ferenc   4,42      
             
9. Békéscsabai Trefort Á. Szakgimn.   4,8550  
  Szőke Sándor   4,96      
  Babinszki Péter   4,94      
  Sebestyén Zoltán   4,86      
  Molnár Richárd   4,66      
  Varga László   4,27      
             
10. Békéscsabai Zwack J. Szakgimn.     4,8525  
  Hetényi Tamás   5,95      
  Karkus Balázs   4,92      
  Körömi Zoltán   4,59      
  Socos Bálint   3,95      
             
11. Gyulai N.B. Román Gimnázium     4,8350  
  Cseke István   5,00      
  Fekete Mihály   4,98      
  Stók Zsolt   4,78      
  Ferenczi Attila   4,58      
  Vas Norbert   4,36      
             
12. Békéscsabai Széchenyi I. Közg. Szakgimn.   4,7400  
  Szekeres Csongor   5,08      
  Kovács Áron   4,74      
  Ángyán Mihály   4,59      
  Máris Larion   4,55      
  Sápi tibor   4,40      
             
13. Békéscsabai Szent-Györgyi A. Szakgimn.   4,5975  
  Trója Martin   5,15      
  Buzás Balázs   4,46      
  Czvalinga Áron   4,46      
  Balogh Zétény   4,32      
             
14. Békéscsabai Kós K. Szakgimn.     4,2750  
  Sárközi András   4,49      
  Tóth Sándor   4,49      
  Turai Róbert   4,06      
  Bauer Olivér   4,06      
             
             
Súlylökés (6kg) fiú          
1. Békés, Gál Ferenc Főiskola Békési Szakképző   10,8250  
  Keresztesi Kristóf   12,28      
  Fodor József   11,58      
  Komlósi Ádám   10,12      
  Győri Tamás   9,32      
  Szabó Sándor   8,85      
             
2. Békéscsabai Vásárhelyi Pál Szakgimn.   10,6300  
  Szebegyinszki Richárd   13,48      
  Berzowski Péter   10,69      
  Vozár Gergely   9,83      
  Uhrin Péter   8,52      
             
3. Békéscsabai SzC Trefort Szakgimn.   10,1625  
  Kocsis Márk   10,77      
  Szpisjak Tamás   10,41      
  Győrfi Béla   10,24      
  Csenger gyula   9,23      
  Kovács Krisztián   8,69      
             
4. Békési Szegedi Kis István Ref. Gimn.   9,7350  
  Szalai Gergő   9,97      
  Foltin Kristóf   9,75      
  Gál András   9,67      
  Horváth Balázs   9,55      
             
5. Sarkad, Ady-Bay Gimnázium     9,7300  
  Baukó László   10,71      
  Tóth Miklós   10,53      
  Enyedi Zsolt   9,43      
  Sproch Dávid   8,25      
             
6. Gyulai N. B. Román Gimnázium     9,6725  
  Molnár Róbert   10,67      
  Fekete Mihály   9,79      
  Vesa Márk   9,24      
  Cifra Ovidiu   8,99      
  Onetiu Romeo   8,89      
             
7. Gyulai Erkel Ferenc Gimnázium     9,4275  
  Lovász Zoltán   10,86      
  Nemesi Krisztián   9,56      
  Szabó Sándor   9,21      
  Futó Nándor   8,08      
  Lőrincz Balázs   8,02      
             
8. Békéscsabai SzC Gépészeti Szakgimn.   9,2750  
  Oláh Máté   10,77      
  Szekeres Richárd   9,76      
  Szigeti Martin   8,29      
  Such Dávid   8,28      
             
9. Békéscsabai SzC Kemény G. Szakgimn.   9,2550  
  Józsa Kornél   9,98      
  Szentandrászki Levente   9,15      
  Kakuszi Zoltán   9,12      
  Busch Pál   8,77      
  Kovács Roland   7,68      
             
10. Békéscsabai SzC Széchenyi I. Szakgimn.   9,0625  
  Tóth Bálint   10,38      
  Futaki Máté   9,24      
  Szarvas Ádám   8,76      
  Rakonczás Péter   7,87      
  Kardos levente   7,38      
             
11. Békéscsabai SzC Kemény G. Szakgimn. "B"   9,0475  
  Berczi Botond   10,53      
  Vig Szabolcs   9,38      
  Borsos György   8,15      
  Mistina Dániel   8,13      
  Gubuznai vendel   6,79      
             
12. Orosháza, Táncsics M. Gimn. "A"     8,9075  
  Zsitkó Balázs   9,48      
  Zvolenszki Attila   8,82      
  Kristofóri Botond   8,72      
  Horváth Martin   8,61      
  Csanda Dorián   8,15      
             
13. Békéscsabai Belvárosi Gimn.     8,8175  
  Tóth Péter   10,88      
  Hajdu Hunor   8,73      
  Zsilinszki Márk   8,64      
  Hajkó Norbert   7,02      
             
14. Békéscsabai SzC Szent-Györgyi A. Szakgimn.   8,6675  
  Szakál márk   9,93      
  Lengyel Adrián   8,76      
  Czvalinga Áron   8,03      
  Bús Balázs   7,95      
  Szelid Kristóf   6,99      
             
15. Békéscsabai SzC Zwack J. Szakgimn.   8,6325  
  Altmann Norbert   9,43      
  Lukács Noel   8,92      
  László Imre   8,52      
  Babinszki Patrik   7,66      
             
16. Békéscsabai SzC Kós K. Szakgimn.   8,2850  
  Botos bence   9,02      
  Kapelláró richárd   8,36      
  szatmári Norbert   8,20      
  Szabó Zsolt   7,56      
  Tímár Bence   7,42      
             
17. Orosháza, Táncsics M. Gimn. "B"     8,2200  
  Simon Róbert   8,78      
  Pjevara Zsombor   8,51      
  Pocsai Richárd   7,86      
  Tóth Krisztián   7,73      
  Bónus Ádám   7,54      
             
             
Diszkoszvetés (1,75kg) fiú           
1. Békéscsabai Vásárhelyi Pál Szakgimn.   29,7125  
  Szebegyinszki Richárd   44,77      
  Fenesi Nándor   26,37      
  Berzowski Péter   24,03      
  Vozár Gergely   23,68      
  Uhrin Péter   20,64      
             
2. Békés, Gál Ferenc Főiskola Békési Szakképző   29,3050  
  Keresztesi Kristóf   36,60      
  Fodor József   30,89      
  Szabó Sándor   25,20      
  Komlósi Ádám   24,53      
  Győri Tamás   23,57      
             
3. Békéscsabai SzC Trefort Szakgimn.   22,7100  
  Győrfi Béla   25,37      
  Szpisjak tamás   23,97      
  Csenger gyula   22,60      
  Csernus bence   18,90      
  Pap Krisztián   17,39      
             
4. Gyulai Erkel Ferenc Gimnázium     19,4750  
  Lovász Zoltán   23,04      
  Nemesi Krisztián   21,16      
  Sárközi Tamás   16,08      
  Futó Nándor   17,62      
  Lőrincz Balázs   17,10      
             
5. Békéscsabai SzC Kós K. Szakgimn.   17,3875  
  Botos bence   20,73      
  szatmári Norbert   17,00      
  Hajkó Márk   16,70      
  Kecskeméti levente   15,12      
  Szabó Zsolt   14,26      
             
             
Gerelyhajítás (800gr) fiú           
1. Békéscsabai SzC Trefort Szakgimn.   30,5625  
  Szpisjak tamás   38,30      
  Kovács Tibor   30,90      
  Győrfi Béla   28,80      
  Csenger gyula   24,25      
  Kovács Krisztián   20,90      
             
2. Gyula, Göndöcs B. Középiskola      29,2050  
  Tokaji íZsolt   32,22      
  Szőke ármin   28,77      
  Pénzes Patrik   28,26      
  Barta Tamás   27,57      
  Zsibrita Gergő   22,46      
             
3. Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium     28,4325  
  Juhász Norbert   35,70      
  Futó Nándor   32,13      
  Lőrinczy Patrik   24,95      
  Nemesi Krisztián   20,95      
             
4. Gyulai Római Kat. Gimn.       27,9375  
  Seres Bence   31,50      
  Tóth Szabolcs   29,10      
  Kovács Máriusz   27,85      
  Tóth Frank   23,30      
  Schriffert Bence   18,80      
             
5. Sarkad, Ady-Bay Gimnázium     26,4250  
  Enyedi Zsolt   29,30      
  Baukó László   26,70      
  Tóth Miklós   25,40      
  Sproch Dávid   24,30      
             
6. Békéscsabai SzC Szent-Györgyi A. Szakgimn.   25,8375  
  Czvalinga Áron   27,45      
  Czvalinga Márk   27,10      
  Gábor Bence   24,75      
  Lengyel Adrián   24,05      
             
7. Békéscsabai SzC Kós K. Szakgimn.   23,2250  
  Melis Pál   33,50      
  Tamár Bence   22,20      
  szatmári Norbert   19,05      
  Nagy László   18,15      
  Hajkó Márk   18,05      
             
             
Svédváltó fiú           
1. Békéscsabai SzC Vásárhelyi Pál Szakgimn.   02:08,9  
2. Orosháza, Táncsics M. Gimn. "A"     02:12,0  
3. Gyulai Erkel Ferenc Gimn.       02:12,3  
4. Gyulai Római Kat. Gimn.       02:14,8  
5. Békési Gál F. Főiskola Békési Szakképző   02:15,8  
6. Gyulai Göndöcs B. Középiskola     02:17,1  
7. Gyulai Román Gimn.       02:17,6  
8. Orosháza, Táncsics M. Gimn. "B"     02:18,0  
9. Orosháza, Székács J. Evang. Gimn.   02:18,2  
10. Békéscsabai SzC Gépészeti Szakgimn.   02:19,4  
11. Orosháza, Táncsics M. Gimn. "C"     02:21,8  
12. Békéscsabai SzC Szent-Györgyi A. Szakgimn.   02:28,7  
13. Békéscsabai SzC Széchenyi I. Közg. Szakgimn.   02:30,2  
14. Békéscsabai SzC Trefort Á. Szakgimn.   02:30,4  
15. Békéscsabai Belvárosi Gimn.     02:32,1  
16. Békéscsabai SzC Kemény G. Szakgimn.   02:37,4  
17. Békéscsabai SzC Kós K. Szakgimn.   02:39,8  

 

 

 

 

LEÁNY V-VI. KORCSOPORT 
 
             
Magasugrás leány          
1. Gyulai Erkel Ferenc Gimnázium     1,3750  
2. Nánási Katalin   1,40      
3. Kecskeméti Ninett   1,40      
4. Gyarmat krisztina   1,35      
5. Pete Nikolett   1,35      
6. Szekeres Réka   0,00      
             
2. Békéscsabai Andrássy Gyula Gimn.   1,3625  
  Braun Barbara   1,40      
  Petri Izabella   1,35      
  Kocsis Andrea   1,35      
  Simon Zsófia   1,35      
  Berényi Flóra   1,30      
             
3. Békéscsabai SzC Kós K. Szakgimn.   0,8375  
  Birkás Gyöngyi   1,15      
  Szloszjár Vivien   1,10      
  Borbély Erika   1,10      
  Petri Renáta   0,00      
             
             
Távolugrás leány          
1. Békéscsabai Andrássy Gyula Gimn.   4,6150  
  Braun Barbara   4,87      
  Vaszkó Dóra   4,64      
  Berényi Flóra   4,60      
  Pásztor Virág   4,35      
  Búzás Blanka   4,09      
             
2. Gyulai Erkel Ferenc Gimnázium     4,4775  
  Kecskeméti Ninett   4,58      
  Szerb Kata   4,49      
  Szabó Leila   4,46      
  Szabó Anikó   4,38      
  Bicskei Borbála   4,20      
             
3. Orosháza, Táncsics M. Gimn.     4,3800  
  Nagy Imola   4,84      
  Maczelka Csenge   4,28      
  Macskáski Alexandra   4,28      
  Horváth Nikolett   4,12      
  Mike Cintia   4,00      
             
4. Békéscsabai Belvárosi Gimn.     4,0275  
  Stír Petra   4,34      
  Polczer szabina   4,19      
  Berényi Anna   3,92      
  Aradszki Martina   3,66      
  Knyócsik Krisztina   3,19      
             
5. Békéscsabai SzC Széchenyi I. Közg. Szakgimn.   3,7975  
  Jantyik Zsanett   4,25      
  Komlósi Csilla   4,12      
  Szilágyi Ildikó   3,60      
  Kovács Nikolett   3,22      
  Vincze Barbara   2,90      
             
6. Gyulai N. B. Román Gimn.       3,7400  
  Boka Fruzsina   3,83      
  Révész petra   3,76      
  Dobra Magdolna   3,72      
  Borszéki Viktória   3,65      
  Petykó Viktória   3,14      
             
7. Gyulai Római Kat. Gimn.       3,6775  
  Balogh Noémi   3,96      
  Kurai Nikolett   3,62      
  Molnár Dorottya   3,60      
  Pálfi anita   3,53      
  Kapocsán Gabriella   3,47      
             
8. Gyulai Göndöcs B. Középiskola     3,6650  
  Szatmári Anna   4,58      
  Gera Dóra   3,54      
  Németh Viktória

TAVASZI DIÚKOLIMPIAI EGYÚNI ATLÚTIKAI VERSENY III-IV. kcs. 2015/2016. tanév JEGYZőKÚNYV

 

 

 

 

III. kcs. 60m síkfutás leányok

  1. Karsa Kitti                                         Bay                 8,8                   100p
  2. Papp Noémi                                      Implom           8,9                     80p
  3. Faragó Fatime                                   5.sz                 9,0                     70p
  4. Czakó Anita                                       Bay                   9,0                  70p
  5. Szegedi Vanda                                  Imp                 9,1                    50p
  6. Lázár Alíz                                          Dürer              9,1                     50p
  7. Csóka Márta                                       5.Sz                 9,3                    30p
  8. Kökényesi Mercédesz                       Dürer              9,3                     30p

        

III. kcs 60m síkfutás  fiú

  1. Cseresznyés Ferenc                5.Sz.                8,2                   100p
  2. Rácz Máté                              Kar.                 8,3                     80p
  3. Japport Zalán                          Imp                 8,5                     70p
  4. Nagy Szilvszter                      5.sz                8,6                     60p
  5. Megyebíró István                   Imp                 8,7                     50p
  6. Rozek Kevin                          Dürer              8,8                     40p
  7. Nagy Kristóf                          5.Sz                 9,3                     30p
  8. Tóth Levente                          Imp                 9,4                   20p

                                                                  

   III. kcs 4x100m váltó Fiú

  1. Implom                       56,70                                       100p
  2. 5.sz Ált. Isk.               57,30                                        80p
  3. Dürer                          1:00,80                                     70p
  4. Magvető                     1:01,20                                    60p
  5. Karácsonyi                 1:01,90                                     50p
  6. Román                       1:05,30                                     40p

 

  1. Kcs 4x100m váltó Lány
  1. 5.sz                             58,92                           100p
  2.  Bay                            1:01,36                         80p
  3. Implom                       1:01,70                        70p
  4. Magvető                     1:02,40                        60p
  5. Dürer                          1:02,61                        50p
  6. Karácsonyi                 1:06,17                        40p

 

  1. kcs 100m síkfutás fiú
  1. Bakos Bence                          Dürer              12,3                 100p
  2. Csikós Gyula                         Bay                 12,6                   80p
  3. Kukla Áron                            Dürer              12,7                   70p
  4. Szegedi Zsombor                   Imp.                12,8                   60p
  5. Kukla Soma                            Dürer              13,2                   50p
  6. Gáspár Bence                         Kar.                 13,4                   40p
  7. Szabó Erik                             Kar.                 12,7                   30p
  8. Rózsa Máté                            Imp                 13,1                  20p

 

 

  1. kcs 100m síkfutás Lány
  1. Bicskei Borbála                                 5.sz                 14,0                 100p
  2. Szappanos Réka                                5.sz                 14,6                   80p
  3. Lovász Amina                                   Bay                 14,7                   70p
  4. Anderlik Andrea                               5.sz                  15,0                   60p
  5. Vass Fanni                                         Magv.              15,2                   50p
  6. Varga Dóra                                        Magv.              15,4                   40p
  7. Sándor Lilla                                       Magv.              16,8                   30p
  8. Kerepeczki Rita                                 Imp                 15,4                  20p

III. kcs 4x100m síkfutás  Lány

  1. 5.sz                             1:01,40                                   100p
  2. Bay Z.                        1:01,80                                     80p
  3. Magvető                     1:02,92                                     70p
  4. Dürer                          1:04,76                                     60p
  5. Román                                    1:07,70                                     50p

(Implom kizárva pályaelhagyás miatt)

  1. kcs 4x100m váltó Fiú
  1. Dürer                                                 51,3                 100p
  2. Bay                                                    52,74                 80p
  3. Implom                                              53,00                 70p
  4. Karácsonyi                                         53,96                 60p
  5. 5.sz Ált Isk.                                       57,32                50p
  1. kcs 300m síkfutás Fiú
  1. Kovács Máté                                      5.sz                 40,4                 100p
  2. Kukla Áron                                        Dürer              43,2                   80p
  3. Suhajda Ákos                                    Magvető         43,4                   70p
  4. Asztalos Kristóf                                5.sz.                43,9                   60p
  5. Szabó Viktor                                      Kar.                 43,9                   60p
  6. Suhajda Gergő                                   Magv.              44,0                   40p
  7. Simon István                                      Imp.                45,2                   30p
  8. Stefanovics Áron                               Imp.                46,7                   20p
  1. kcs 300m síkfutás Lány
  1. Kovács Nóra                                      Dürer              51,1                 100p
  2. Szegedi Szintia                                  Impl.               51,3                   80p
  3. Csavar Andrea                                   Impl.               51,9                   70p
  4. Lovász Amina                                   Bay                 52,0                   60p
  5. Csatári Maja                                      5.sz.                53,8                   50p
  6. Czeglédi Barbara                               Bay                 54,4                   40p
  7. Pikó Boglárka                                    Dürer              54,9                   30p
  8. Balázs Enikő                                      5.sz.                55,0                   20p

III. kcs 600m   Fiú

  1. Kalas Zalán                                        5.sz                             1:53,13                       100p
  2. Székács Márk                                    Magv.                         1:54,42                         80p
  3. Fodor Bendegúz                                Impl.                           1:55,42                         70p
  4. Herdeló Csongor                               Magv.                         2:00,65                         60p
  5. Megyebíró István                              Impl.                           2:03,51                         50p
  6. Magyar Gergő                                   Rom.               .           2:04,23                         40p
  7. Herdeló Gergő                                   5sz.                             2:05,4                          30p
  8. Csák Albert                                       Kar.                            2:05,5                          20p

III. kcs 600m  Lány

  1. Szegedi Szimóna                               5.sz                 1:58,5              100p
  2. Mokán Dominika                               5.sz                 1:59,8                80p
  3. Alberti Vivien                                     Bay                 2:04,5                70p
  4. Erdős Nelli                                         5.sz                 2:05,2                60p
  5. Boncza Csilla                                     Magv.              2:10,5                50p
  6. Csukás Szimonetta                            Magv.              2:10,6                40p
  7. Csukás Orsolya                                  Magv.              2:12,4                30p
  8. Orsók Dorina                                     Imp.                2:13,1                20p
  1. kcs 4x600m síkfutás Lány
  1. 5.sz Ált Isk.                                       8:16,2             100p
  2. Implom                                              8:43,8                80p
  3. Dürer                                                  9,05,2                70p

 

  1. kcs 4x1000m Fiú
  1. 5.sz. Ált Isk.                                      13:10.0                       100p
  2. Magvető                                            13:22,0                         80p
  3. Implom                                              14:16,40                       70p
  4. Dürer                                                 16:05,50                       60p

 

 

  1. kcs 1500m síkfutás Lány
  1. Baka Szilvia                           Impl.               5:02,6              100p
  2. Szegedi Szintia                      Impl.               6:04,7                80p
  3. Farkas Kinga                          Magv   .           6:18,4                70p
  4. Fabisz Dorina                         Impl.               6:24,6                60p
  5. Kiss Enikő                             5.sz.                6:25,1                50p
  6. Czégény Viktória                   5.sz.                6:32,1                40p
  7. Juhász Zsófia                         5.sz.                6:41,4                30p
  8. Bozó Zsuzsanna                     Dürer              6:55,6                20p

 

  1. kcs 1500m síkfutás Fiú
  1. Papp Máté                                                     Impl.               5:12,5              100p
  2. Irházi Csaba                                                   Bay                 5:16,5                80p
  3. Lestyán Lionel                                              Kar.                 5:18,4                70p
  4. Kovács Zsolt                                                 Kar.                 5:21,7                60p
  5. Trescsula Máté                                              Kar.                 5:27,6                50p
  6. Tóth Bence                                                    Impl.               5:27,9                40p
  7. Kökény Richárd                                            5.sz.                5:41,5                30p
  8. Házi Barnabás                                               Impl.               5,42,6                20                                                                                                                                                  
  9. IV. Kcs.Távolugrás Fiú
  1. Bakos Bence                          Dürer                           5,76                            100p
  2. Szegedi Zsombor                   Implom                       5,27                              80p
  3. Rózsa Máté                            Implom                       5,20                              70p
  4. Szöllösi Benedek                   Dürer                           5,08                              60p
  5. KesztyĹąs Róbert                    Magv.                          5,05                              60p
  6. Ágoston  Patrik                      5.sz.                             5,00                              40p
  7. Szász György                         Kar.                             4,82                              30p
  8. Temesvári Bence                    Rom.                           4,70                              20p

 

 

IV.Távolugrás Lány

  1. Szappanos Réka                     5.sz.                 4,62                            100p
  2. Székely Vanda                       Impl.               4,42                              80p
  3. Kurpé Dorka                          5.sz                 4,38                              80p
  4. Szegedi Szintia                      Impl.               4,22                              60p
  5. Bicskei Borbála                      5.sz.                 4,20                              50p
  6. Molnár Elizabet                     Dürer              4,18                              40p
  7. Kovács Nóra                          Dürer.              4.06                             30p   
  8. Zsilka Zoé                              Bay                 4,05                           20p

 

III. Kcs.

Távolugrás Fiú

  1. Japport Zalán             Implom                       4,70                            100p
  2. Rozek Kevin              Magvető                     4,52                              80p
  3. Kóta Kristóf               Dürer                          4,47                              70p
  4. Tóth Levente              Dürer                          4,44                              60p
  5. Fekete Kristóf            Implom                       4,41                              50p
  6. Cseresznyés Ferenc    5.sz.                           4,35                              40p
  7. Nagy Szilveszter        5.sz.                            4,34                              30p
  8. Kovács Aurél             Kar.                            4,22                              20p

III. Kcs.

Távolugrás Lány

  1. Karsai Kitti                            Bay                 4,18                             100p
  2. Vígh Lilla                               5.sz.                4,11                              80p
  3. Faragó Fatime                       5sz.                 4,00                              70p
  4. Szegedi Szimóna                   Impl.               3,90                              60p
  5. Ungor Napsugár                    Impl.               3,88                              60p
  6. Márk Vivien                           Dürer              3,83                              40p
  7. Keresztes Lili                         Kar.                 3,81                             30p
  8. Papp Noémi                           Rom.               3,78                              20p

 

  1. Kcs.

Magasugrás leányok

1.Felczán Csenge                         5.sz.                 130cm                         100p

2.Csatári Maja                              5. Sz.               130cm                         100p

3.Furák Lili                                  Dürer              125cm                           70p

4.Kecskeméti Ninett                    Kar.                 125cm                           70p

5.Bozó Anna                                Dürer               125cm                    &


top