home

Sportprogram 2019 Április (Sporttelep)

GYULASport Kft.

Városi Sporttelep

 

  1. ÁPRILIS

 

Április 02.        12.00               Diákolimpia Labdarúgás                                              I. korcsoport       

13.00               Női Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                  U-19              

                                               Gyulai Amazonok – Kecskemét

Április 03.        12.30               Diákolimpia Labdarúgás                                              V-VI. korcsoport Fiú 

Április 04.        19.30               Városi Labdarúgó Bajnokság XI. forduló                      Műfű

Április 05.        17.00               Városi Labdarúgó Bajnokság XI. forduló                      K1

                        19.00               Városi Labdarúgó Bajnokság XI. forduló                      Műfű, Salak

Április 06.          9.00               Bozsik Utánpótlás Labdarúgó Torna                             U-11, U-13   

12.00, 14.00     Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                        U-14, U-15  

                                               Gyulasport NKft. – Békéscsaba UFC

                        13.00               Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                        U-15              

                                               Grosics Akadémia – Kaposvár

Április 07.        10.00, 11.30     Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                        U-12, U-13  

                                                Gyulasport NKft. – Békéscsaba UFC

Április 08.        16.30               Női Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                  Megyei Keresztpálya               

                                               Gyulai Amazonok – Medgyesbodzás

Április 09.          9.00               Diákolimpia Labdarúgás Megyei Elődöntő                    I-II.-III. korcsoport       

13.30               Diákolimpia Labdarúgás                                              V-VI. korcsoport Lány

Április 11.          9.00               Diákolimpia Labdarúgás Megyei Döntő                        V-VI. korcsoport Fiú, Lány   

12.00               Diákolimpia Atlétika                                                   I-II. korcsoport Csapat

19.30               Városi Labdarúgó Bajnokság XII. forduló                     Műfű

Április 12.        12.00               Diákolimpia Atlétika                                                   IV. korcsoport Csapat

17.00               Városi Labdarúgó Bajnokság XII. forduló                     K1

                        19.00               Városi Labdarúgó Bajnokság XII. forduló                     Műfű, Salak

Április 13.        10.00               Bozsik Utánpótlás Labdarúgó Fesztivál                         U-7, U-9

12.00, 14.00     Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                        U-14, U-15  

                                               Gyulasport NKft. – L-IT Szeac

13.00               Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                        U-17              

                                               Grosics Akadémia – ÚFC

Április 14.        13.00               Női Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                  U-14              

                                               Gyulai Amazonok – Várda LA

Április 15.        12.00               Diákolimpia Atlétika                                                   III. korcsoport Csapat

                        16.30               Női Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                  Megyei Keresztpálya               

                                               Gyulai Amazonok – Gádoros

Április 16.        12.00               Diákolimpia Atlétika                                                   III-IV. korcsoport Egyéni

Április 17.        19.30               Városi Labdarúgó Bajnokság XIII. forduló                    Műfű, Salak

Április 18.        13.00               Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                        U-19              

                                               Grosics Akadémia – ÚFC

19.00               Városi Labdarúgó Bajnokság XIII. forduló                    Műfű, Salak

 

 

Április 20.        10.00               Női Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                  Megyei Keresztpálya               

                                               Gyulai Amazonok – Wanted SC

12.00, 14.00     Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                        U-17, U-19   

                                               Gyulasport NKft. – OMTK-ULE

                        17.00                Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                        Felnőtt Megyei I.        

                                               Gyulai FK-Termál – Vésztői SE

Április 23.        13.00               Női Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                  U-19              

                                               Gyulai Amazonok – Astra Budapest

15.00, 16.30     Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                        U-12, U-13  

                                               Gyulasport NKft. – Baja

Április 25.          9.00               Diákolimpia Labdarúgás Megyei Elődöntő                    IV. korcsoport       

19.30               Városi Labdarúgó Bajnokság XIV. forduló                    Műfű

Április 26.        17.30               Városi Labdarúgó Bajnokság XIV. forduló                    K1

                        19.00               Városi Labdarúgó Bajnokság XIV. forduló                    Műfű, Salak

Április 27.          9.00               Bozsik Utánpótlás Labdarúgó Torna                             U-11, U-13   

11.00               Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                        U-16              

                                               Grosics Akadémia – Szolnoki MÁV

13.00, 15.00     Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                        U-17, U-19   

                                               Gyulasport NKft. – Mórahalom

Április 28.        10.00               Bozsik „B” Utánpótlás Labdarúgó Torna                      U-10, U-11   

                        14.00               Női Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                  U-14              

                                               Gyulai Amazonok – DLA-DEAC

Április 29.          9.00               Diákolimpia Labdarúgás Megyei Döntő                        I-II.-III. korcsoport


Sportprogram 2019 Április (Tornacsarnok)

GYULASport Kft.

Városi Tornacsarnok

  1. ÁPRILIS

Április 06.     

                        13.30               Női Bajnoki Futsal Mérkőzés                                   NB I. U-17

                                               Gyulai Amazonok – Szekszárd

                        16.00               Női Bajnoki Futsal Mérkőzés                                   NB I. Felnőtt

                                               Gyulai Amazonok – Szekszárd

18.30               Bajnoki Férfi kézilabda mérkőzés                Megyei I. oszt. Felnőtt

                                               Gyulai SE – HC Szarvas

Április 13.         9.00              Medivid Agility Kupa és ParAgility Kupa

Április 14.         9.00              Medivid Agility Kupa és ParAgility Kupa

Április 26.      20.00               Bajnoki Férfi kosárlabda mérkőzés             NB II. Keleti csoport Felnőtt

                                               Gyulai Color KC – DEAC

Április 27.      13.00               Bajnoki Férfi kézilabda mérkőzés                Megyei I. oszt. Felnőtt

                                               Gyulai SE – Békéscsaba BDSK

16.00               Bajnoki Női kézilabda mérkőzés                  NB II. Keleti csoport Ifjúsági

                                               Gyulasport NKft. – Szarvasi NKC

18.00               Bajnoki Női kézilabda mérkőzés                  NB II. Keleti csoport Felnőtt

                                               Gyulasport NKft. – Szarvasi NKC


Sportprogram 2019 Március (Tornacsarnok)

GYULASport Kft.

Városi Tornacsarnok

  1. MÁRCIUS

Március 01.    10.00               Bátrak Ligája Sportverseny               

Március 02.      9.00               Amatőr Röplabda Torna

Március 03.      9.00               Utánpótlás Kézilabda Torna                                     U-8 Lány

Március 04.    10.00               Óvodai Sportnap

Március 08.    20.00               Bajnoki kosárlabda mérkőzés                                   U-18 Fiú

                                               Gyulasport NKft. – Mezőberényi KK

Március 09.    16.00               Bajnoki Női kézilabda mérkőzés                  NB II. Keleti csoport Ifjúsági

                                               Gyulasport NKft. – Békéscsaba ENKSE U-22

                        18.00               Bajnoki Női kézilabda mérkőzés                  NB II. Keleti csoport Felnőtt

                                               Gyulasport NKft. – Békéscsaba ENKSE U-22

                        20.00               Bajnoki Férfi kosárlabda mérkőzés             NB II. Keleti csoport Felnőtt

                                               Gyulai Color KC – Mezőberényi KK

Március 10.    10.00               MEGA Játszóház

Március 14.      9.00               Diákolimpia Kézilabda Megyei Döntő         III. korcsoport Lány

Március 15.      9.00               Női Futsal Torna

Március 16.    18.00               Küzdelem Napja Küzdősport Gála

Március 17.    17.00               Bajnoki kosárlabda mérkőzés                                   U-18 Fiú

                                               Gyulasport NKft. – Szentesi KK

Március 19.    11.00               Gyula – Arad

                                               Testvérvárosok Teremlabdarúgó mérkőzése 

Március 21.    12.00               Szivacskézilabda Torna                                           

Március 23.      9.00               Utánpótlás Kézilabda Torna                                     U-12 Lány

                        17.00               Női Bajnoki Futsal Mérkőzés                                   NB I. U-17

                                               Gyulai Amazonok – Hajdúböszörmény

                        19.30               Női Bajnoki Futsal Mérkőzés                                   NB I. Felnőtt

                                               Gyulai Amazonok – Hajdúböszörmény

Március 24.    13.00               Női Bajnoki Futsal Mérkőzés                                   NB I. U-17

                                               Gyulai Amazonok – Kiskunfélegyháza

16.00               Bajnoki Férfi kézilabda mérkőzés                Megyei I. oszt. Felnőtt

                                               Gyulai SE – Kondoros

Március 30.    16.00               Bajnoki Női kézilabda mérkőzés                  NB II. Keleti csoport Ifjúsági

                                               Gyulasport NKft. – Gyomaendrőd

                    18.00               Bajnoki Női kézilabda mérkőzés                  NB II. Keleti csoport Felnőtt

                                               Gyulasport NKft. – Gyomaendrőd

                    20.00               Bajnoki Férfi kosárlabda mérkőzés             NB II. Keleti csoport Felnőtt

                                               Gyulai Color KC – Hódmezővásárhely

Március 31.      9.00               Utánpótlás Kézilabda Torna                         U-11 Lány


Sportprogram 2019 Március (Sporttelep)

 

GYULASport Kft.

Városi Sporttelep

 

  1. MÁRCIUS

 

Március 01.    11.00               Felkészülési labdarúgó mérkőzés                             U-19  

                                                              Gyulasport NKft. – Medgyesbodzás

Március 09.    13.00               Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                    U-17              

                                                             Grosics Akadémia – MOL Vidi FC

                              14.30                Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                    Felnőtt Megyei I.

                                                            Gyulai FK-Termál – Mezőhegyes

Március 10.      10.00, 11.30    Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                    U-12, U-13  

                                                           Gyulasport NKft. – Hódmezővásárhely FC

Március 12.    12.00               Körzeti Diákolimpiai Mezei futóverseny                 Duzzasztó

Március 17.    10.30               Női Bajnoki labdarúgó mérkőzés                             U-14              

                                                           Gyulai Amazonok – Mezőkövesd

Március 23.      9.00               Bozsik Utánpótlás Labdarúgó Torna                        U-11, U-13   

                                10.00               Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                    U-16              

                                                             Grosics Akadémia – Kaposvár

                                 12.00, 14.00    Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                    U-14, U-15  

                                                                   Gyulasport NKft. – DAFC Szeged

                                 15.00               Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                    Felnőtt Megyei I.

                                                               Gyulai FK-Termál – Nagyszénás

Március 24.    10.30, 12.00    Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                    U-12, U-13  

                                                              Gyulasport NKft. – Törökszentmiklós

Március 30.    10.00               Bozsik Utánpótlás Labdarúgó Fesztivál                   U-7, U-9

                               12.00, 14.00    Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                    U-19, U-17  

                                                       Gyulasport NKft. – Békéscsaba UFC

Március 31.    13.00               Női Bajnoki labdarúgó mérkőzés                             U-19              

                                                        Gyulai Amazonok – Szolnoki MÁV


Sportprogram 2019 Február (Tornacsarnok)

GYULASport Kft.

Városi Tornacsarnok

  1. FEBRUÁR

 

Február 02.   18.00           Erkel Ferenc Gimnázium Szalagavató

Február 03.     9.00           Sportcsarnok Kupa Amatőr Teremlabdarúgó Bajnokság IV. forduló

Február 09.   18.00           Nicolae Balcescu Román Gimnázium Szalagavató

Február 10.   10.00           Bozsik Utánpótlás Teremlabdarúgó Torna       U-11, U-13.

                    14.30           MLSZ Megyei Futsal Torna                            U-17 Megyei Döntő

Február 15.   20.00           Bajnoki Férfi kosárlabda mérkőzés       NB II. Keleti csoport Felnőtt

                                       Gyulai Color KC – Nyíregyháza

Február 16.     9.00           Sportcsarnok Kupa Amatőr Teremlabdarúgó Bajnokság V. forduló

Február 17.     9.00           Szenior Teremlabdarúgó Bajnokság

Február 20.   16.45           Bajnoki Női kézilabda mérkőzés                    NB II. Keleti csoport Ifjúsági

                                       Gyulasport NKft. – Békés

Február 23.     9.00           Szenior Teremlabdarúgó Bajnokság

16.00           Bajnoki Női kézilabda mérkőzés                    NB II. Keleti csoport Ifjúsági

                                       Gyulasport NKft. – Csorvási SK

18.00           Bajnoki Női kézilabda mérkőzés                    NB II. Keleti csoport Felnőtt

                                       Gyulasport NKft. – Csorvási SK

20.00           Bajnoki Férfi kosárlabda mérkőzés       NB II. Keleti csoport Felnőtt

                                       Gyulai Color KC – Békéscsabai KK

Február 24.     8.00           Amatőr Teremlabdarúgó Torna


top