home

Sportprogram 2019 Február (Tornacsarnok)

GYULASport Kft.

Városi Tornacsarnok

  1. FEBRUÁR

 

Február 02.   18.00           Erkel Ferenc Gimnázium Szalagavató

Február 03.     9.00           Sportcsarnok Kupa Amatőr Teremlabdarúgó Bajnokság IV. forduló

Február 09.   18.00           Nicolae Balcescu Román Gimnázium Szalagavató

Február 10.   10.00           Bozsik Utánpótlás Teremlabdarúgó Torna       U-11, U-13.

                    14.30           MLSZ Megyei Futsal Torna                            U-17 Megyei Döntő

Február 15.   20.00           Bajnoki Férfi kosárlabda mérkőzés       NB II. Keleti csoport Felnőtt

                                       Gyulai Color KC – Nyíregyháza

Február 16.     9.00           Sportcsarnok Kupa Amatőr Teremlabdarúgó Bajnokság V. forduló

Február 17.     9.00           Szenior Teremlabdarúgó Bajnokság

Február 20.   16.45           Bajnoki Női kézilabda mérkőzés                    NB II. Keleti csoport Ifjúsági

                                       Gyulasport NKft. – Békés

Február 23.     9.00           Szenior Teremlabdarúgó Bajnokság

16.00           Bajnoki Női kézilabda mérkőzés                    NB II. Keleti csoport Ifjúsági

                                       Gyulasport NKft. – Csorvási SK

18.00           Bajnoki Női kézilabda mérkőzés                    NB II. Keleti csoport Felnőtt

                                       Gyulasport NKft. – Csorvási SK

20.00           Bajnoki Férfi kosárlabda mérkőzés       NB II. Keleti csoport Felnőtt

                                       Gyulai Color KC – Békéscsabai KK

Február 24.     8.00           Amatőr Teremlabdarúgó Torna


Sportprogram 2019 Február (Sporttelep)

GYULASport Kft.

Városi Sporttelep

 

  1. FEBRUÁR

 

Február 01.     16.30               Felkészülési labdarúgó mérkőzés                 U-12

                                               Gyulasport NKft. – Békéscsaba

Február 02.     10.00               Felkészülési labdarúgó mérkőzés                 U-12              

                                               Grosics Akadémia – Nagyváradi SK Up.

Február 03.     13.00               Felkészülési labdarúgó mérkőzés                 Felnőtt

Kétegyházi SE – Csabacsűdi SE

Február 06.     18.00               Felkészülési labdarúgó mérkőzés                 Felnőtt

                                               Gyulai FK-Termál – Dobozi SE

 

Február 09.     18.00               Felkészülési labdarúgó mérkőzés                 Felnőtt

                                               Gyulai FK-Termál - Dévaványa

Február 10.     11.00               Felkészülési labdarúgó mérkőzés                 Felnőtt

Dobozi SE – Sarkadi Kinizsi SE

Február 13.     18.00               Felkészülési labdarúgó mérkőzés                 Felnőtt

                                               Gyulai FK-Termál – Békéscsaba 1912 Előre SE II.

Február 16.     11.00               Felkészülési labdarúgó mérkőzés                 Felnőtt

                                               Gyulai FK-Termál – Okányi KSK

Február 17.     11.00               Felkészülési labdarúgó mérkőzés                 Felnőtt

Dobozi SE – Kunágotai SE

Február 20.     18.00               Felkészülési labdarúgó mérkőzés                 Felnőtt

                                               Gyulai FK-Termál – Mezőhegyesi SE

Február 23.     10.00               Bajnoki labdarúgó mérkőzés                        U-16              

                                               Grosics Akadémia – Pécsi MFC

                        12.00               Felkészülési labdarúgó mérkőzés                 Felnőtt

                                               Gyulai FK-Termál – Szarvasi FC

 


Sportprogram 2019 Január (Tornacsarnok)

 

 

GYULASport Kft.

Városi Tornacsarnok

  1. JANUÁR

 

Január 05.       9.00           Sportcsarnok Kupa Amatőr Teremlabdarúgó Bajnokság I. forduló

                    14.00           MLSZ Megyei Futsal Torna        U-19

Január 06.     10.00           MEGA Játszóház

Január 09.       9.00           Játékos Sportvetélkedő     Megyei Döntő

Január 12.       9.00           Sportcsarnok Kupa Amatőr Teremlabdarúgó Bajnokság II. forduló

Január 13.     18.00           Bajnoki kosárlabda mérkőzés NB II. Keleti csoport

                                       Gyulai Color KC – Szolnok

Január 19.       9.00           Sportcsarnok Kupa Amatőr Teremlabdarúgó Bajnokság III. forduló

                          15.00             Női Bajnoki Futsal Mérkőzés                                    NB I. Felnőtt

                                               Gyulai Amazonok – Kiskunfélegyháza

18.00           Bajnoki kosárlabda mérkőzés NB II. Keleti csoport

                                       Gyulai Color KC – DEAC II.

Január 20.       8.30           Bozsik Utánpótlás Teremlabdarúgó Torna        U-11, U-13.

                    13.00           MLSZ Megyei Futsal Torna        U-15

Január 21.     13.00           Diákolimpia Kézilabda      IV. korcsoport lány

Január 22.     13.00           Diákolimpia Kézilabda      IV. korcsoport lány

Január 23.     12.30           Diákolimpia Kézilabda      III. korcsoport lány, fiú

Január 26.     18.00           Év Sportolója Díjátadó Gála

Január 27.     14.00           MLSZ Megyei Futsal Torna        U-19

Január 28.     12.30           Diákolimpia Kézilabda      IV. korcsoport fiú

Január 29.     13.00           Diákolimpia Kézilabda      IV. korcsoport lány


Sportprogram December (Tornacsarnok)

 

 

GYULASport Kft.

Városi Tornacsarnok

  1. DECEMBER

December 01.               8.00               Kölyök Kupa Diákolimpiai Teremlabdarúgó Torna

December 02.               8.00               Kölyök Kupa Diákolimpiai Teremlabdarúgó Torna

December 08.               9.00               XI. Gyulai Méz és Mézeskalács Fesztivál

December 09.               9.00               XI. Gyulai Méz és Mézeskalács Fesztivál

December 11.             12.00               Játékos Sportvetélkedő

December 14.             16.00               Gyulai SZC Harruckern János Szakgimnáziuma,

                                                                         Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma Szalagavató

December 15.               9.00               Bozsik Utánpótlás Labdarúgó Torna

December 21.             18.00               150 éves a Gyulai Húsipar céges rendezvény


Sportprogram December (Sporttelep)

 

 

GYULASport Kft.

Városi Sporttelep

  1. DECEMBER

 

December 01.             12.00, 14.00    Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                    U-19, U-17

                                                                              Gyulasport Nkft. – Füzesgyarmat GYSE

                                             13.00               Bajnoki labdarúgó mérkőzés                        Felnőtt

                                                                             Gyulai FK-Termál – Szarvasi FC

December 08.             13.00               Bajnoki labdarúgó mérkőzés                        Felnőtt

                                                                           Gyulai FK-Termál – Kondorosi TE


top