home

Elindult az U14-es Megyei Kosárlabda Bajnokság

 

2019.03.29.  Békéscsaba

Békéscsabai KK/A  U14   46  - 28   Gyulasport NKFT. U14

Megyei bajnokság első fordulójában sajnos 7 fővel tudtunk kiállni a békéscsabai csapat ellen. Első mérkőzésnek, tapasztalatszerzésnek kiváló meccs volt. Sok hibánk volt, illetve sérülés is verte a csapatot így 6 emberrel kellet a második félidőt végigjátszani, de lendületes, harcos játék jellemezte a csapatot. 

Hajrá Gyula!


Sportprogram 2019 Április (Sporttelep)

GYULASport Kft.

Városi Sporttelep

 

  1. ÁPRILIS

 

Április 02.        12.00               Diákolimpia Labdarúgás                                              I. korcsoport       

13.00               Női Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                  U-19              

                                               Gyulai Amazonok – Kecskemét

Április 03.        12.30               Diákolimpia Labdarúgás                                              V-VI. korcsoport Fiú 

Április 04.        19.30               Városi Labdarúgó Bajnokság XI. forduló                      Műfű

Április 05.        17.00               Városi Labdarúgó Bajnokság XI. forduló                      K1

                        19.00               Városi Labdarúgó Bajnokság XI. forduló                      Műfű, Salak

Április 06.          9.00               Bozsik Utánpótlás Labdarúgó Torna                             U-11, U-13   

12.00, 14.00     Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                        U-14, U-15  

                                               Gyulasport NKft. – Békéscsaba UFC

                        13.00               Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                        U-15              

                                               Grosics Akadémia – Kaposvár

Április 07.        10.00, 11.30     Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                        U-12, U-13  

                                                Gyulasport NKft. – Békéscsaba UFC

Április 08.        16.30               Női Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                  Megyei Keresztpálya               

                                               Gyulai Amazonok – Medgyesbodzás

Április 09.          9.00               Diákolimpia Labdarúgás Megyei Elődöntő                    I-II.-III. korcsoport       

13.30               Diákolimpia Labdarúgás                                              V-VI. korcsoport Lány

Április 11.          9.00               Diákolimpia Labdarúgás Megyei Döntő                        V-VI. korcsoport Fiú, Lány   

12.00               Diákolimpia Atlétika                                                   I-II. korcsoport Csapat

19.30               Városi Labdarúgó Bajnokság XII. forduló                     Műfű

Április 12.        12.00               Diákolimpia Atlétika                                                   IV. korcsoport Csapat

17.00               Városi Labdarúgó Bajnokság XII. forduló                     K1

                        19.00               Városi Labdarúgó Bajnokság XII. forduló                     Műfű, Salak

Április 13.        10.00               Bozsik Utánpótlás Labdarúgó Fesztivál                         U-7, U-9

12.00, 14.00     Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                        U-14, U-15  

                                               Gyulasport NKft. – L-IT Szeac

13.00               Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                        U-17              

                                               Grosics Akadémia – ÚFC

Április 14.        13.00               Női Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                  U-14              

                                               Gyulai Amazonok – Várda LA

Április 15.        12.00               Diákolimpia Atlétika                                                   III. korcsoport Csapat

                        16.30               Női Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                  Megyei Keresztpálya               

                                               Gyulai Amazonok – Gádoros

Április 16.        12.00               Diákolimpia Atlétika                                                   III-IV. korcsoport Egyéni

Április 17.        19.30               Városi Labdarúgó Bajnokság XIII. forduló                    Műfű, Salak

Április 18.        13.00               Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                        U-19              

                                               Grosics Akadémia – ÚFC

19.00               Városi Labdarúgó Bajnokság XIII. forduló                    Műfű, Salak

 

 

Április 20.        10.00               Női Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                  Megyei Keresztpálya               

                                               Gyulai Amazonok – Wanted SC

12.00, 14.00     Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                        U-17, U-19   

                                               Gyulasport NKft. – OMTK-ULE

                        17.00                Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                        Felnőtt Megyei I.        

                                               Gyulai FK-Termál – Vésztői SE

Április 23.        13.00               Női Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                  U-19              

                                               Gyulai Amazonok – Astra Budapest

15.00, 16.30     Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                        U-12, U-13  

                                               Gyulasport NKft. – Baja

Április 25.          9.00               Diákolimpia Labdarúgás Megyei Elődöntő                    IV. korcsoport       

19.30               Városi Labdarúgó Bajnokság XIV. forduló                    Műfű

Április 26.        17.30               Városi Labdarúgó Bajnokság XIV. forduló                    K1

                        19.00               Városi Labdarúgó Bajnokság XIV. forduló                    Műfű, Salak

Április 27.          9.00               Bozsik Utánpótlás Labdarúgó Torna                             U-11, U-13   

11.00               Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                        U-16              

                                               Grosics Akadémia – Szolnoki MÁV

13.00, 15.00     Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                        U-17, U-19   

                                               Gyulasport NKft. – Mórahalom

Április 28.        10.00               Bozsik „B” Utánpótlás Labdarúgó Torna                      U-10, U-11   

                        14.00               Női Bajnoki labdarúgó mérkőzés                                  U-14              

                                               Gyulai Amazonok – DLA-DEAC

Április 29.          9.00               Diákolimpia Labdarúgás Megyei Döntő                        I-II.-III. korcsoport


Sportprogram 2019 Április (Tornacsarnok)

GYULASport Kft.

Városi Tornacsarnok

  1. ÁPRILIS

Április 06.     

                        13.30               Női Bajnoki Futsal Mérkőzés                                   NB I. U-17

                                               Gyulai Amazonok – Szekszárd

                        16.00               Női Bajnoki Futsal Mérkőzés                                   NB I. Felnőtt

                                               Gyulai Amazonok – Szekszárd

18.30               Bajnoki Férfi kézilabda mérkőzés                Megyei I. oszt. Felnőtt

                                               Gyulai SE – HC Szarvas

Április 13.         9.00              Medivid Agility Kupa és ParAgility Kupa

Április 14.         9.00              Medivid Agility Kupa és ParAgility Kupa

Április 26.      20.00               Bajnoki Férfi kosárlabda mérkőzés             NB II. Keleti csoport Felnőtt

                                               Gyulai Color KC – DEAC

Április 27.      13.00               Bajnoki Férfi kézilabda mérkőzés                Megyei I. oszt. Felnőtt

                                               Gyulai SE – Békéscsaba BDSK

16.00               Bajnoki Női kézilabda mérkőzés                  NB II. Keleti csoport Ifjúsági

                                               Gyulasport NKft. – Szarvasi NKC

18.00               Bajnoki Női kézilabda mérkőzés                  NB II. Keleti csoport Felnőtt

                                               Gyulasport NKft. – Szarvasi NKC


NBII. bajnoki női kézilabda mérkőzés.

 

 

K. Szeged SE. - Gyulasport NKFT. 28:35 (14:17)
Szeged, 50 néző.
Vezették: Kapás Krisztián, Palásti László
Kiállitások: 0 perc ill. 10 perc!
Büntetök: 7/4 (kettőt kapus hárított, egy mellé), ill. 3/3.
Gyulasport:
Borsós E.- Dr. Bányiné Szabó R.6, Radnóti M.1, Balogh V. 7, Pap Zs. 5, Papné Lukoviczki B. 8/2, Csapó Kovács H. 4,
Csere: Antal X. (kapus), Nagy N. Rácz Kl. 2, Szabó L.2/1. 
Szeged legjobb lövői: Szücs D. 7/2, Balogh V. 7/1, Bacsa F. 3.
A mérkőzés alakulása:
9. perc: 2:6, 14. perc: 7:7!!! 17. perc: 8:10, 28. perc: 13:15, 40. perc: 19:23, 50. perc: 23:28, 55. perc: 23:33!! 58. perc: 27:33.

Barna Károly edzői nyilatkozata:
Rövid cserepaddal utaztunk a mai mérkőzésre. Egy kapus és három mezőny cserével rendelkeztünk. A mérkőzés elején elég hullámzó teljesítményt mutattunk. Azonban mindig volt egy, egy játékos akinek helyén volt a szíve és a keze. Így azután mindig hamar túl tudtuk tenni magunkat a nehézségeken. A második félidőre összerázódott a csapat és a megszokott, gyors, kombinatív játékot mutatva az 55. percben már 10 volt a különbség javunkra.
A csapatjáték összképe alapján a vendég gyulai csapat teljesen megérdemelten nyert a hazai csapat soraiban tudó, Nagy Izával felálló, aki nemrég még gyulai szinekben kézilabdázott, K. Szeged SE. csapata ellen.
A gyulai csapat ezzel győzelmével, továbbra is pontveszteség nélkül (16 mérkőzés, 16 győzelem) megerősítette első helyét riválisaival szemben.
Jövő héten fordulószünet lesz, majd március 30-án 18,00 órakor hazai pályán fogadjuk a Gyomaendrődi NKSE csapatát.

Hajrá Gyula!

                                                                                                                                                                                                                                                                                        Máthé István


Tavaszi Mezei Futóverseny a Duzzasztó gátnál

 

                Idén tavasszal újra megrendezésre került a Mezei Futóverseny. Több mint 800 gyerek vett részt az I. korcsoporttól egészen a VI. korcsoportig. Az egyéniben és csapatban elért első három helyezett gyerekek képviselni fogják városunkat a megyei döntőn, amit 2019. március 26-án fognak megrendezni Orosházán.

I. korcsoport lány

                1.            Árpási Krisztabella                          Implom József Általános Iskola
                2.            Kurta Veronika                                 Implom József Általános Iskola
                3.            Balog Kisó                                          5. Sz. Általános Iskola
                4.            Kállai Hanna                                      5. Sz. Általános Iskola
                5.            Schriffer Sára                                    5. Sz. Általános Iskola
                6.            Szalai Luca                                          Dürer Albert Általános Iskola
                7.            Stefanovits Hanna                          Implom József Általános Iskola
                8.            Hartmann Lilla                                  5. Sz. Általános Iskola
               
I. korcsoport lány csapat

                1.            5. Sz. Általános Iskola „A”                                                             20 pont
                2.            Implom József Általános Iskola „A”                                        22 pont
                3.            Karácsonyi János Katolikus Általános Iskola                   72 pont
             

I. korcsoport fiú

                1.            Bukodi Máté                                      Karácsonyi János Katolikus Általános Iskola
                2.            Dániel-Székely Áron                     Implom József Általános Iskola
                3.            Veres Zsombor                                Implom József Általános Iskola
                4.            Rotár Botond                                    Román Általános Iskola
                5.            Puskás Sándor                                  Implom József Általános Iskola
                6.            Boldog Tamás                                   5. Sz. Általános Iskola
                7.            Bányai Mihály                                   Implom József Általános Iskola
                8.            Gyepes Balázs                                  Karácsonyi János Katolikus Általános Iskola

I. korcsoport fiú csapat

                1.            Implom József Általános Iskola „A”                                        17 pont
                2.            5. Sz. Általános Iskola „A”                                                             47 pont
                3.            Román Általános Iskola                                                                 54 pont
                3.            Karácsonyi János Katolikus Általános Iskola                   54 pont
              

II. korcsoport lány

                1.            Petri Borbála                                     Implom József Általános Iskola
                2.            Zsittnyán Laura                                5. Sz. Általános Iskola
                3.            Molnár Zsófia                                    5. Sz. Általános Iskola
                4.            Nagy Melinda                                    5. Sz. Általános Iskola
                5.            Kovács Dalma                                    5. Sz. Általános Iskola
                6.            Baracsi Boglárka                              Implom József Általános Iskola
                7.            Gamperl Anna                                   Magvető Református Általános Iskola
                8.            Máté Nóra                                           Implom József Általános Iskola

II. korcsoport lány csapat

                1.            5. Sz. Általános Iskola „A”                                                             14 pont
                2.            Implom József Általános Iskola „A”                                        24 pont
                3.            Román Általános Iskola „A”                                                         74 pont
              
II. korcsoport fiú

                1.            Árpási Zoltán                                       Implom József Általános Iskola
                2.            Debreczeni Szabolcs                       Implom József Általános Iskola
                3.            Lázár Ákos                                             Dürer Albert Általános Iskola
                4.            Traista Cristian                                   Román Általános Iskola
                5.            Kovalovszki Zalán                             Implom József Általános Iskola
                6.            Antal Máté                                             Román Általános Iskola
                7.            Dudaszeg Levente                             Dürer Albert Általános Iskola
                8.            Márkus Lőrinc                                      5. Sz. Általános Iskola

II. korcsoport fiú csapat

                1.            Implom József Általános Iskola „A”                                          17 pont
                2.            Dürer Albert Általános Iskola „A”                                             40 pont
                3.            Román Általános Iskola „A”                                                          44 pont
              

III. korcsoport lány                                       

               1.            Abrudan Kitti                                    Dürer Albert Általános Iskola
               2.            Balog Rebeka                                    Implom József Általános Iskola
               3.            Szabó Brigitta                                   Karácsonyi János Katolikus Általános Iskola
               4.            Tóth Bernadett                                Implom József Általános Iskola
               5.            Papp Odett                                        5. Sz. Általános Iskola
               6.            Mócz Martina                                  5. Sz. Általános Iskola
               7.            Tar Renáta                                          Implom József Általános Iskola
               8.            Góg Fruzsina                                     Implom József Általános Iskola

III. korcsoport lány csapat

               1.            Implom József Általános Iskola „A”                                        23 pont
               2.            5. Sz. Általános Iskola „A”                                                             43 pont
               3.            Dürer Albert Általános Iskola „A”                                            56 pont
             
 III. korcsoport fiú

               1.            Bai Botond                                         5. Sz. Általános Iskola
               2.            Szalai Áron                                         Dürer Albert Általános Iskola
               3.            Csomós Dávid                                  Implom József Általános Iskola
               4.            Horváth Bálint                                  Implom József Általános Iskola
               5.            Tamás Gergő György                    Dürer Albert Általános Iskola
               6.            Bogár Norbert                                 Implom József Általános Iskola
               7.            Bacsa Mátyás                                   Román Általános Iskola
               8.            Szabó Csanád Gábor                     Dürer Albert Általános Iskola

III. korcsoport fiú csapat

               1.            Dürer Albert Általános Iskola „A”                                            24 pont
               2.            Implom József Általános Iskola „A”                                         26 pont
               3.            5. Sz. Általános Iskola „A”                                                              38 pont
             

IV. korcsoport lány


               1.            Hack Fanni                                        Bay Zoltán Általános Iskola
               2.            Kőfaragó Lara                                  Implom József Általános Iskoka
               3.            Szegedi Szimóna Réka                Implom József Általános Iskola
               4.            Borombós Anna                             Karácsonyi János Katolikus Általános Iskola
               5.            Veres Virág                                       Implom József Általános Iskola
               6.            Németh Csenge                              5. Sz. Általános Iskola
               7.            Holocsi Réka                                     Implom József Általános Iskola
               8.            Ragályi Zsuzsanna                         Implom József Általános Iskola

IV. korcsoport lány csapat

               1.            Implom József Általános Iskola „A”                                        17 pont
               2.            Implom József Általános Iskola „B”                                        55 pont
               3.            Bay Zoltán Általános Iskola                                                         61 pont
              

IV. korcsoport fiú

               1.            Kanyó János                                      Karácsonyi János Katolikus Általános Iskola
               2.            Cseke Gábor                                     5. Sz. Általános Iskola
               3.            Ticudean Ábel                                  Magvető Református Általános Iskola
               4.            Kiss Gábor                                         Magvető Református Általános Iskola
               5.            Havas Máté                                       Román Általános Iskola
               6.            Varga Norbert                                  Bay Zoltán Általános Iskola
               7.            Farkas Ferenc                                   Bay Zoltán Általános Iskola
               8.            Illik Patrik                                           5. Sz. Általános Iskola

IV. korcsoport fiú csapat

               1.            Magvető Református Általános Iskola                                  36 pont
               2.            Karácsonyi János Katolikus Általános Iskola „A”            40 pont
               3.            5. Sz. Általános Iskola „A”                                                              43 pont
          

V. korcsoport lány

               1.            Hasznos Bianka                               Erkel Ferenc Gimnázium
               2.            Mokán Dominika                            Erkel Ferenc Gimnázium
               3.            Papp Viktória                                    Karácsonyi János Katolikus Gimnázium
               4.            Czibulka Imola                                  Erkel Ferenc Gimnázium
               5.            Kökényesi Mercédesz                  Karácsonyi János Katolikus Gimnázium
               6.            Baráth Kendra                                  Erkel Ferenc Gimnázium
               7.            Keresztes Lia                                    Erkel Ferenc Gimnázium
               8.            Domokos Vanda                             Göndöcs Benedek Középiskola

V. korcsoport lány csapat

              1.             Erkel Ferenc Gimnázium „A”                                                     13 pont
               2.            Karácsonyi János Katolikus Gimnázium „A”                    35 pont
               3.            Erkel Ferenc Gimnázium „B”                                                     40 pont
              

V. korcsoport fiú

               1.            Molnár Balázs                                                  Erkel Ferenc Gimnázium
               2.            Oláh Zsombor                                                  Erkel Ferenc Gimnázium
               3.            Bíró Levente                                                      Erkel Ferenc Gimnázium
               4.            Herdeló Gergő                                                 Erkel Ferenc Gimnázium
               5.            Oszlács Márton                                               Karácsonyi János Katolikus Gimnázium
               6.            Ottlakán János                                                 Román Gimnázium
               7.            Oládi Tamás                                                     Harruckern János Középiskola
               8.            Szabó Dániel                                                    Göndöcs Benedek Középiskola


V. korcsoport fiú csapat

               1.            Erkel Ferenc Gimnázium „A”                                                     10 pont
               2.            Erkel Ferenc Gimnázium „B”                                                     44 pont
               3.            Göndöcs Benedek Középiskola                                               62 pont
               3.            Harruckern János Középiskola                                                  62 pont
               

VI. korcsoport lány


                                1.            Szabó Leila                                         Erkel Ferenc Gimnázium
                                2.            Kisantal Erzsébet                            Erkel Ferenc Gimnázium
                                3.            Szappanos Réka                              Erkel Ferenc Gimnázium
                                4.            Nagy Szilvia                                       Göndöcs Benedek Középiskola
                                5.            Kurai Nikolett                                   Göndöcs Benedek Középiskola
                                6.            Fazekas Renáta                                               Román Gimnázium
                                7.            Uhjár Edina                                       Harruckern János Középiskola  
                                8.            Tamási Viktória                                Harruckern János Középiskola

                VI. korcsoport lány csapat

                                1.            Erkel Ferenc Gimnázium                                                             22 pont
                                2.            Göndöcs Benedek Középiskola                                               46 pont
                                3.            Harruckern János Középiskola                                                  52 pont
                             

   VI. korcsoport fiú

                                1.            Megyesi Szabolcs                                           Erkel Ferenc Gimnázium
                                2.            Suhajda Ákos                                                   Erkel Ferenc Gimnázium
                                3.            Suhajda Gergő                                                Erkel Ferenc Gimnázium
                                4.            Halász Balázs                                                    Göndöcs Benedek Középiskola
                                5.            Sáss Ádám                                                         Erkel Ferenc Gimnázium
                                6.            Nagy Ede                                                           Erkel Ferenc Gimnázium
                                7.            Vas Norbert                                                      Román Gimnázium
                                8.            Stok Zsolt                                                           Román Gimnázium


                VI. korcsoport fiú csapat

                                1.            Erkel Ferenc Gimnázium „A”                                                     11 pont
                                2.            Göndöcs Benedek Középiskola                                               39 pont
                                3.            Karácsonyi János Katolikus Gimnázium                                48 pont
                               

 


top