Gyula körzetében a gyerekek az I. korcsoporttól a VI. korcsportig versenyeznek. A városi diáksport vezetés célja, hogy minden évben színesítse a versenyzési lehetőségek kínálatát, ezzel is biztosítva a tanulók szélesebb körű bekapcsolódását a diáksportba. Ezért honlapunkon külön foglalkozunk a diáksport eseményeivel, rendszeresen beszámolunk az eredményekről.
Sportesemény | Korcsoport | Dátum | Helyszín |
Körzeti Kézilabda 1. forduló | III. korcsoport | 2024.01.18 12:30 óra | Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Körzeti Kézilabda 1. forduló | IV. korcsoport | 2024.01.18 12:30 óra | Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Körzeti Kézilabda 2. forduló | III. korcsoport | 2024.01.25 12:30 óra | Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Körzeti Kézilabda 2. forduló | IV. korcsoport | 2024.01.25 12:30 óra | Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Városi Középiskolás Röplabda Lány | V-VI. korcsoport | 2024.01.30 13:00 óra | Román Gimnázium |
Városi Középiskolás Röplabda Fiú | V-VI. korcsoport | 2024.01.31 13:00 óra | Erkel Ferenc Gimnázium |
Körzeti Kosárlabda 1. forduló Fiú | III. korcsoport | 2024.02.05 12:30 óra | Dürer Albert Általános Iskola |
Városi Középiskolás Röplabda Lány | V-VI. korcsoport | 2024.02.06 13:00 óra | Román Gimnázium |
Városi Középiskolás Röplabda Fiú | V-VI. korcsoport | 2024.02.07 13:00 óra | Erkel Ferenc Gimnázium |
Körzeti Kézilabda 3. forduló | III. korcsoport | 2024.02.08 12:30 óra | Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Körzeti Kézilabda 3. forduló | IV. korcsoport | 2024.02.08 12:30 óra | Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Körzeti Kosárlabda 2. forduló Fiú | III. korcsoport | 2024.02.12 12:30 óra | Dürer Albert Általános Iskola |
Körzeti Kosárlabda 1. forduló Fiú | IV. korcsoport | 2024.02.15 13:00 óra | Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Körzeti Kosárlabda 3. forduló Fiú | III. korcsoport | 2024.02.19 12:30 óra | Dürer Albert Általános Iskola |
Körzeti Kosárlabda 2. forduló Fiú | IV. korcsoport | 2024.02.22 13:00 óra | Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Körzeti Kosárlabda 1. forduló Lány | III. korcsoport | 2024.02.26 13:00 óra | 5. Számú Általános Iskola |
Körzeti Kosárlabda 3. forduló Fiú | IV. korcsoport | 2024.02.29 13:00 óra | Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Körzeti Kosárlabda 2. forduló Lány | III. korcsoport | 2024.03.04 13:00 óra | 5. Számú Általános Iskola |
Városi Középiskolás Kosárlabda Fiú | V-VI. korcsoport | 2024.03.26 13:00 óra | Erkel Ferenc Gimnázium |
Körzeti Kosárlabda 3. forduló Lány | III. korcsoport | 2024.03.11 13:00 óra | 5. Számú Általános Iskola |
Körzeti Labdarúgás 3. forduló Fiú | III. korcsoport | 2024.03.06 13:00 óra | id. Christián László Városi Sporttelep |
Körzeti Labdarúgás 3. forduló Lány | III-IV. korcsoport | 2024.03.13 13:00 óra | id. Christián László Városi Sporttelep |
Körzeti Labdarúgás 3. forduló Fiú | II. korcsoport | 2024.03.14 13:00 óra | id. Christián László Városi Sporttelep |
Körzeti Labdarúgás 3. forduló Fiú | IV. korcsoport | 2024.03.14 13:00 óra | id. Christián László Városi Sporttelep |
Atlétika Többpróba | III. korcsoport | 2024.04.09 13:00 óra | id. Christián László Városi Sporttelep |
Atlétika Többpróba | IV. korcsoport | 2024.04.11 13:00 óra | id. Christián László Városi Sporttelep |
Atlétika Egyéni | III-IV. korcsoport | 2024.04.17 10:00 óra | id. Christián László Városi Sporttelep |
Atlétika Többpróba | I-II. korcsoport | 2024.04.18 9:00 óra | id. Christián László Városi Sporttelep |
2023-2024. évad sportesemények versenykiírásai, eredményei, fényképei:
Körzeti Labdarúgás:
Körzeti Labdarúgás IV. korcsoport – fényképek:
Körzeti Labdarúgás III. korcsoport – fényképek:
Körzeti Labdarúgás III-IV. korcsoport lány – fényképek:
Körzeti Labdarúgás II. korcsoport – fényképek:
Kegyeleti sakk:
Körzeti Mezei Futóverseny:
Körzeti Asztalitenisz:
Körzeti Úszás:
Körzeti Futsal IV. korcsoport:
Körzeti Játékos Sportvetélkedő:
Körzeti Kézilabda III. korcsoport:
Körzeti Kézilabda IV. korcsoport:
Körzeti Kosárlabda III. korcsoport:
Körzeti Kosárlabda III. korcsoport:
Körzeti Kosárlabda IV. korcsoport: